Bosch PBD 40, penkkiporakone
Bosch PBD 40, penkkiporakone osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 230,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch PBD 40 pöytäporakone 0603B07000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 230,72 € | 240,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY PBD 40 Pylväspora 710 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 päivää | 278,31 € | 280,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PBD 40 Pylväsporakone, kaksi vaihdettaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 279,00 € | 291,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PBD 40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 283,75 € | 283,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Pylväsporakone Bosch PBD 40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 329,00 € | 329,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,62 €
230,72 €
278,31 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 291,90 €
279,00 €
283,75 €
329,00 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140569187 |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,00 €
Keskihinta
280,16 €
Alin hinta
230,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.