Cocraft LXC RHD18, poravasara (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Cocraft HI 450 800W 1/2", iskevä mutterinväännin
Cocraft HI 851-T 800W, iskupora/-ruuvinväännin
Cocraft HD12 12V 1,3Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Cocraft HI 678-C, mutterinväännin
Porakone Cocraft LXC DD18
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 243 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 213 €
DeWalt DCF891N-XJ XR 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 303 €
Makita TW007GZ XGT 40V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 114 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 225 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 119 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 84 €
Makita DTW190Z LXT 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 165 €
Makita DHR202Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 291 €
Makita DDF482RTJ LXT 18V2x 5Ah, akkuporakone
-
alk. 229 €
Bosch GBH 18V-26 Professional (0611909001) 18V 2x6,0Ah L-BOXX, akkuporavasara
-
alk. 127 €
Ryobi ONE+ R18IW3-0 (5133002436) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 228 €
Bosch GDX 18V-210 C Professional (06019J0200) 18V, akkuiskuruuvinväännin/-mutterinväännin
-
alk. 173 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 231 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 190 €
Makita DDF487RAJ LXT 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin + Makpac
-
alk. 91 €
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 129 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 219 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 72 €
Makita DGA452Z, kulmahiomakone 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 164 €
Makita DGA504Z LXT 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 134 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 257 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 148 €
DeWalt DCG405FN XR 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 208 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 68 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 47 €
Bosch GWS 7-125 Professional, kulmahiomakone
-
alk. 195 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 77 €
Bosch UniversalSander 18V-10 (06033E3100) 18V, akkuyhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 62 €
Bosch EasySander 18V-8 (06033E3000) 18V, akkuyhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 76 €
Makita GA5050R 1300W, kulmahiomakone
-
alk. 197 €
Makita M9400 940W, nauhahiomakone
Cocraft LXC RHD18, poravasara (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Cocraft |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 305 mm |
Leveys | 93 mm |
Korkeus | 240 mm |
Paino | 1,6 kg |
Pikaistukka | On |
Nopeus | 1 050 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 5 000 min-1 |
Iskuvoima | 1,2 J |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 243 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 213 €
DeWalt DCF891N-XJ XR 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 303 €
Makita TW007GZ XGT 40V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 114 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 225 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 119 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/cocraft-lxc-rhd18-poravasara-ilman-akkua-ja-laturia/7346013
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.