Makita DTD156Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DTD156Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 76,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DTD156Z Iskevä ruuvinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 76,71 € | 86,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTD156Z iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 86,25 € | 93,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskuruuvinväännin Makita DTD156Z; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 113,82 € | 113,82 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,61 €
76,71 €
86,25 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,82 €
113,82 €
Makita DTD156Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381890878 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
113,82 €
Keskihinta
92,26 €
Alin hinta
76,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.