Metabo SSW 18 LTX 600 (602198890) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Metabo Combo Set 2.3.4 18V 2x2,0Ah, SB 18 + KHA 18 LTX
Metabo BE 75-16 (600580000) 750W, akkuporakone
Metabo Combo Set 2.4.8 18V (685139650) 18V 2x5,2Ah, BS 18 LT BL + KHA 18 LTX BL 24 Quick
Metabo Akkukonesarja Combo Set (691201650) 18V 2x5,2Ah, BS 18 LT BL + WB 18 LTX BL 125 Quick
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q (601714840) 18V SDS+, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Metabo Combo Set 2.3.4 18V 2x2,0Ah, SB 18 + KHA 18 LTX
-
Metabo BE 75-16 (600580000) 750W, akkuporakone
-
Metabo Combo Set 2.4.8 18V (685139650) 18V 2x5,2Ah, BS 18 LT BL + KHA 18 LTX BL 24 Quick
-
Metabo Akkukonesarja Combo Set (691201650) 18V 2x5,2Ah, BS 18 LT BL + WB 18 LTX BL 125 Quick
-
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q (601714840) 18V SDS+, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo SSW 18 LTX 1450 BL (602401840) 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Iskupora / ruuvinväännin Metabo PowerMaxx SB BL; 12 V; 2x2,0 Ah akku
-
Porakone Metabo BE 650; 650 W
-
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q Set ISA (601714930) 18V 2x5,5Ah SDS+, akkuporavasara
-
Metabo KH 18 LTX BL 28 Q (601715840) 18V SDS+, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo Akkukonesarja Combo Set 2.8.2 18V (685194000) 18V 1x2,0/4,0Ah, BS 18 L + SSD 18 LT 200 BL
-
Metabo PowerMaxx BS 12 Set (601036900) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin + ULA 12
-
Metabo PowerMaxx BS 12 Set (601036870) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin + Master-setti
-
Metabo SB 18 LTX BL I (602352840) 18V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo Akkukonesarja Combo Set 2.1.11 18V BL LIHD (685123000) 18V 2x4,0Ah, BS 18 LT BL + SSD 18 LTX 200 BL
-
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL (601115500) 12V 2x2,0Ah, akkuiskuruuvinväännin
-
Metabo BS 18 LT (602102800) 18V 2x4,0Ah, akkuporakone
-
Metabo HBS 18 LTX BL 5000 (620063840) 18V 1/4", akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 174 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 116 €
Makita DDF083Z LTX 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 228 €
Bosch GDX 18V-210 C Professional (06019J0200) 18V, akkuiskuruuvinväännin/-mutterinväännin
-
alk. 83 €
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 237 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 84 €
Makita DTW190Z LXT 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 298 €
HiKOKI WR18DH (68010553) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 197 €
Makita HP488D009 G-Serie 18V 2x1,5Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
alk. 154 €
Makita DHP451Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 159 €
Einhell Power X-Change IMPAXXO 18/400 (4510070) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 184 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 110 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 135 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 352 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 130 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 186 €
Makita GB602, penkkihiomakone
-
alk. 210 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 70 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 223 €
Bosch GWS 18-125 V-Li (060193A308), akkukulmahiomakone
-
alk. 199 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 123 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 77 €
Bosch UniversalSander 18V-10 (06033E3100) 18V, akkuyhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
Metabo SSW 18 LTX 600 (602198890) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/metabo-ssw-18-ltx-600-602198890-18v-iskeva-akkumutterinvaannin-ilman-akkua-ja-laturia/5864586
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.