Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690K) 12V 2x2,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin + poranteräsarja
Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690K) 12V 2x2,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin + poranteräsarja osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 172,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSB 12V-15 PROFESSIONALNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 172,80 € | 172,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSB Professional 12V-15 - PoravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 174,90 € | 179,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSB 12V-15 Iskuporakone sisältää akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 181,30 € | 183,29 € | Katso tuotetta ▸ |
172,80 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,80 €
174,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,29 €
181,30 €
Bosch GSB 12V-15 Professional (06019B690K) 12V 2x2,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin + poranteräsarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140727518, 4059952563923, 4059952563909 |
Hintakehitys
Korkein hinta
181,30 €
Keskihinta
176,33 €
Alin hinta
172,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.