DeWalt DCF801D2-QW 12V 2x2,0Ah, iskevä akkuruuvinväännin
DeWalt DCF801D2-QW 12V 2x2,0Ah, iskevä akkuruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 175,97 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCF801D2-QW (2x2,0Ah) ruuvimeisseli kipsilevyynNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 175,97 € | 185,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCF801D2-QW Iskevä ruuvinväännin sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 16.05.2024 | 217,91 € | 219,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskuruuvinväännin DeWalt DCF801D2-QW; 12 V; 2x2,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 262,00 € | 262,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,87 €
175,97 €
Toimitusaika tulossa 16.05.2024
Hinta toimituskuluineen 219,90 €
217,91 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 262,00 €
262,00 €
DeWalt DCF801D2-QW 12V 2x2,0Ah, iskevä akkuruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048709979 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
262,00 €
Keskihinta
218,63 €
Alin hinta
175,97 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.