Makita DDF482Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Makita DDF482Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 96,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DDF482Z -akkuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 96,90 € | 101,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Makita DDF482Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 98,84 € | 98,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF482Z Porakone-ruuvinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 146,70 € | 148,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Langaton porakone 18V - DDF482ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 161,89 € | 161,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
96,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 98,84 €
98,84 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 148,69 €
146,70 €
161,89 €
Makita DDF482Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/ddf482z.html |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 185 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 249 mm |
Paino | 1,8 kg |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 1 900 rpm |
Maksimi vääntö | 62 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
EAN-koodi | 0706752605073 |
Hintakehitys
Korkein hinta
161,89 €
Keskihinta
126,08 €
Alin hinta
96,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.