Makita DDF485Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Makita DDF485Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 81,39 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DDF485Z porakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 81,39 € | 91,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF485ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 113,84 € | 113,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF485Z -akkuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 120,90 € | 125,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Makita DDF485Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 135,00 € | 135,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita LXT DDF485Z 18V akkuporakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DDF485Z Porakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 153,20 € | 155,19 € | Katso tuotetta ▸ |
81,39 €
113,84 €
120,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,00 €
135,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 143,90 €
139,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 155,19 €
153,20 €
Makita DDF485Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/ddf485z.html |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 169 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 255 mm |
Paino | 1,7 kg |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 1 900 rpm |
Maksimi vääntö | 50 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
153,20 €
Keskihinta
123,89 €
Alin hinta
81,39 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.