Makita DF347DWE 14,4V 2x1,3Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Makita DWE180 LXT 18V 1/4'' 3/8', akkuräikkäväännnin (ilman akkua ja laturia)
Makita DTW701Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita TW001GZ XGT 40V 3/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DHR242Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Makita TW008GD201 XGT 40V 2x2,5Ah 1/2", iskevä mutterinväännin + Makpac
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Makita DWE180 LXT 18V 1/4'' 3/8', akkuräikkäväännnin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DTW701Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita TW001GZ XGT 40V 3/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DHR242Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
-
Makita TW008GD201 XGT 40V 2x2,5Ah 1/2", iskevä mutterinväännin + Makpac
-
Magneettiporakone Makita HB350; 1050 W
-
Makita DF333DWAE CXT 12V 2x2Ah, akkuporakone + Makpac
-
Makita DDF485Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DHP482RTJ 18V 2x5,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
Makita DDF484RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Macpac
-
Makita DDF483Z LXT 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Makita DTW1001Z LXT 18V 3/4", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Makita HR5212C, kombivasara
-
Makita HR2470 poravasara
-
Makita HP2051F iskuporakone
-
Makita HP001GZ01 LXT 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) + tarvikesarja
-
Makita DHP446RFJ 14,4V 2x3,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin + Makpac
-
Makita DTW152RFE LXT 18V 2x3,0Ah 1/2", iskevä akkumutterinväännin
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 174 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 116 €
Makita DDF083Z LTX 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 228 €
Bosch GDX 18V-210 C Professional (06019J0200) 18V, akkuiskuruuvinväännin/-mutterinväännin
-
alk. 83 €
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 237 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 84 €
Makita DTW190Z LXT 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 298 €
HiKOKI WR18DH (68010553) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 197 €
Makita HP488D009 G-Serie 18V 2x1,5Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
-
alk. 154 €
Makita DHP451Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 159 €
Einhell Power X-Change IMPAXXO 18/400 (4510070) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 184 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 110 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 135 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 352 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 130 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 186 €
Makita GB602, penkkihiomakone
-
alk. 210 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 70 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 223 €
Bosch GWS 18-125 V-Li (060193A308), akkukulmahiomakone
-
alk. 199 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 123 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 77 €
Bosch UniversalSander 18V-10 (06033E3100) 18V, akkuyhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
Makita DF347DWE 14,4V 2x1,3Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.makita.ae/tools/cordless/lithium_ion/g_series/14.4V/DF347DWE.html |
Akun jännite | 14,4 V |
Mitat | |
Pituus | 198 mm |
Leveys | 83 mm |
Korkeus | 235 mm |
Paino | 1,4 kg |
Nopeus | 1 400 rpm |
Maksimi vääntö | 30 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/makita-df347dwe-144v-2x13ah-akkupora-ruuvinvaannin/3751462
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.