Makita DHP486Z LXT 18V, akkupora/-ruuvinväännin
Makita DHP486Z LXT 18V, akkupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 199,93 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHP486Z iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 199,93 € | 209,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP486Z Akkukäyttöinen yhdistelmäporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 235,76 € | 235,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHP486Z 18V iskevä akkuporakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
279,00 € | 283,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Makita DHP486Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 296,00 € | 296,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DHP486Z Iskuporakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 316,30 € | 318,29 € | Katso tuotetta ▸ |
199,93 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 235,76 €
235,76 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 283,90 €
279,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 296,00 €
296,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 318,29 €
316,30 €
Makita DHP486Z LXT 18V, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://makitauk.com/product/dhp486z |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 2,7 |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 2 100 rpm |
Maksimi vääntö | 65 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Iskuluku | 31 500 min-1 |
EAN-koodi | 0088381739566 |
Hintakehitys
Korkein hinta
316,30 €
Keskihinta
265,40 €
Alin hinta
199,93 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.