Makita DTW300Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DTW300Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 224,83 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DTW300Z Iskevä mutterinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 224,83 € | 234,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 18-volttinen akkukäyttöinen iskuporakone 330 Nm DTW300ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 243,57 € | 243,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DTW300Z 18V 1/2' iskevä mutterinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskumutterinväännin Makita DTW300Z; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 253,00 € | 253,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DTW300Z Mutterinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 277,70 € | 279,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTW300Z -mutterinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 281,90 € | 286,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,73 €
224,83 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,57 €
243,57 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,00 €
253,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 279,69 €
277,70 €
281,90 €
Makita DTW300Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dtw300z.html |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 144 mm |
Leveys | 81 mm |
Korkeus | 246 mm |
Paino | 1,8 kg |
Nopeus | 3 200 rpm |
Maksimi vääntö | 330 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 4 000 min-1 |
EAN-koodi | 0088381898003 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
281,90 €
Keskihinta
255,00 €
Alin hinta
224,83 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.