Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 299,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita LXT DTW700Z 18V 1/2' Iskevä mutterinväännin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTW700Z Mutterinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 334,40 € | 336,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DTW700Z -Iskevä mutterinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 335,90 € | 340,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskumutterinväännin Makita DTW700Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 340,00 € | 340,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 336,39 €
334,40 €
335,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 340,00 €
340,00 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381723831 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
340,00 €
Keskihinta
327,33 €
Alin hinta
299,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.