Metabo SSW 18 LTX 400 BL (602205840) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Metabo SSW 18 LTX 400 BL (602205840) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 236,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo SSW 18 LTX 400 BL iskevä jakoavain + matkalaukku 602205840Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 236,79 € | 246,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL Iskevä ruuvinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 289,20 € | 291,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskumutterinväännin Metabo SSW 18 LTX 400 BL (ilman akkua ja laturia) + SalkkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 335,00 € | 335,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 246,69 €
236,79 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 291,19 €
289,20 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 335,00 €
335,00 €
Metabo SSW 18 LTX 400 BL (602205840) 18V, iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/de/de/maschinen/akku-geraete/akku-schlagschrauber/ssw-18-ltx-400-bl-602205840-akku-schlagschrauber.html |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 4 250 rpm |
Maksimi vääntö | 520 Nm |
EAN-koodi | 4007430287236 |
Hintakehitys
Korkein hinta
335,00 €
Keskihinta
287,00 €
Alin hinta
236,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.