DeWalt DCD709L2T-QW 18V 2x3,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
DeWalt DCD709L2T-QW 18V 2x3,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 202,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCD709L2T-QW (2x3.0H) iskuporakone / ruuvimeisseliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 202,71 € | 212,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCD709L2T-QW (2x3,0Ah) iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 221,14 € | 231,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin DeWalt DCD709L2T-QW; 18 V; 2x3,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 325,00 € | 325,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,61 €
202,71 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 231,04 €
221,14 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 325,00 €
325,00 €
DeWalt DCD709L2T-QW 18V 2x3,0Ah, akkuiskupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048709689 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
325,00 €
Keskihinta
249,62 €
Alin hinta
202,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.