Metabo BS 18 L (602321500) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Metabo BS 18 L (602321500) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 138,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo BS 18 L (2x2,0Ah) porakone 602321500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 138,50 € | 148,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Metabo BS 18 L; 18 V; 2x2,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 195,00 € | 195,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo BS 18 L Porakone-ruuvinväännin sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 227,50 € | 229,49 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 148,40 €
138,50 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 195,00 €
195,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,49 €
227,50 €
Metabo BS 18 L (602321500) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/cordless-tools/cordless-drill-screwdriver/bs-18-l-602321500-cordless-drill-screwdriver.html?listtype=search&searchparam=602321500 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 1,6 |
Poraistukan koko | 13 mm |
Nopeus | 1 800 rpm |
Maksimi vääntö | 50 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 1000001827209 |
Hintakehitys
Korkein hinta
227,50 €
Keskihinta
187,00 €
Alin hinta
138,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.