Metabo BS 18 L QUICK (602320500) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Metabo BS 18 L QUICK (602320500) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 173,22 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo BS 18 L QUICK (2x2,0Ah) porakone 602320500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 173,22 € | 183,12 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Metabo BS 18 L QUICK; 18 V; 2x2,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 248,00 € | 248,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo BS 18 L Quick Porakone-ruuvinväännin sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 271,90 € | 273,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 183,12 €
173,22 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 248,00 €
248,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 273,89 €
271,90 €
Metabo BS 18 L QUICK (602320500) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
271,90 €
Keskihinta
231,04 €
Alin hinta
173,22 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.