Metabo PowerMaxx BS Basic (600984500) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Metabo PowerMaxx BS Basic (600984500) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 79,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo PowerMaxx 12V BS Basic (2x2,0Ah) porakone 600984500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 79,11 € | 89,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin Metabo POWERMAXX BS BASIC; 12 V; 2x2,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 116,00 € | 116,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo BS 12 V Akkuporakone akkujen ja laturin kanssaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 207,70 € | 209,69 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,01 €
79,11 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,00 €
116,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,69 €
207,70 €
Metabo PowerMaxx BS Basic (600984500) 12V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4061792188242, 4061792196483 |
Valmistaja | Metabo |
Hintakehitys
Korkein hinta
207,70 €
Keskihinta
134,27 €
Alin hinta
79,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.