DeWalt D25417KT-QS 1000W SDS+, poravasara + tarvikkeet
DeWalt D25417KT-QS 1000W SDS+, poravasara + tarvikkeet osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 489,77 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt D25417KT-QS poravasara + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 489,77 € | 500 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt D25417KT-QS Poravasara 1000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 705 € | 707 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara DeWalt D25417KT-QS; 4,2 J; SDS-plus + tarvikkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 705 € | 705 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 500 €
489,77 €
705 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 705 €
705 €
DeWalt D25417KT-QS 1000W SDS+, poravasara + tarvikkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048700389 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
705 €
Keskihinta
633 €
Alin hinta
489,77 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.