Ryobi ONE+ R18DD4-242S (5133004849) 18V 1x2,0Ah 1x4,0Ah, akkuporakone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Ryobi ONE+ R18IW3-0 (5133002436) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ RID1801M (5133001168) 18V, iskevä akkuruuvinväännin
Ryobi ONE+ RDD18-2C20TAH (5133005812) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin + työkalusarja
Ryobi ONE+ RPD18-0 (5133005438) 18V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ HP RPD18X-242S (5133005283) 18V 1x2,0Ah 1x4,0Ah, iskevä akkuporakone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Ryobi ONE+ R18IW3-0 (5133002436) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Ryobi ONE+ RID1801M (5133001168) 18V, iskevä akkuruuvinväännin
-
Ryobi ONE+ RDD18-2C20TAH (5133005812) 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin + työkalusarja
-
Ryobi ONE+ RPD18-0 (5133005438) 18V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Ryobi ONE+ HP RPD18X-242S (5133005283) 18V 1x2,0Ah 1x4,0Ah, iskevä akkuporakone
-
Ryobi ONE+ R18DD3-0 (5133002889) 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
Ryobi R18DDAG-252S 18V ONE+ 1x2Ah ja 1x5,Ah akut Kombosetti
-
Ryobi ONE+ R18DD4 18V 1x2.0Ah, akkupora/-ruuvinväännin + 22-os. ruvauskärkisarja
-
Ryobi RSD4-120G (5133005958) 4V USB Lithium, akkuruuvinväännin
-
Ryobi ONE+ R12DD-220S (5133005063) 12V 2x2,0ah, akkupora/-ruuvinväännin
-
Ryobi ONE+ Akkukonesarja RCK184A-252S (5133005693) 18V 1x2,0Ah 1x5,0Ah, R18DD3 + R18JS + RWSL1801M + RLF18 + laukku
-
Ryobi ONE+ Akkukonesarja RCK184-252S (5133005692) 18V 1x2,0Ah 1x5,0Ah, R18DD3 + RLF18 + RWSL1801 + RRS1801M
-
Ryobi ONE+ R18PD2-115S (5133005303) 18V 1x1,5Ah, akkuiskuporakone
-
Ryobi ONE+ RIW18-0 (5133005501) 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Ryobi ONE+ RRT18-0 (5133004939) 18V, pienoisporakone
-
Ryobi ONE+ Akkukonesarja R18CK4F-252S (5133004771) 18V 1x2,0Ah 1x5,0Ah, R18PD31-0, R18JS-0 + R18AG-0 + R18PS
-
Ryobi ONE+ R18IW7-0 (5133004220) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
Ryobi ONE+ Akkukonesarja R18CK9-252S (5133003576) 18V 1x2,0Ah 1x5,0Ah, R18DD3 + RWSL1801 + R18JS + R18GLU + R18PS + RID1801 + R18AG + R18MT + R18ALF
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 84 €
Makita DTW190Z LXT 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 159 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 228 €
Bosch GDX 18V-210 C Professional (06019J0200) 18V, akkuiskuruuvinväännin/-mutterinväännin
-
alk. 237 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 157 €
Einhell Power X-Change IMPAXXO 18/400 (4510070) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 463 €
Makita Akkukonesarja DLX4093 LXT 18V 2x3,0Ah (DUH523 + DUR181Z + DHP453Z + DCL180Z)
-
alk. 177 €
DeWalt DCD999NT-XJ 18V, poravasara (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 151 €
Makita DWE180 LXT 18V 1/4'' 3/8', akkuräikkäväännnin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DTW701Z LXT 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 266 €
Makita TW001GZ XGT 40V 3/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 155 €
DeWalt DCD708D2T-QW XR 18V 2x2,0Ah, akkupora/-ruuvinväännin
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 130 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 110 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 50 €
Makita GA5030R 125mm 720W, kulmahiomakone
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 135 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 352 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 151 €
DeWalt DCG405FN XR 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 186 €
Makita GB602, penkkihiomakone
-
alk. 210 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 152 €
Makita DGA504Z LXT 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 74 €
Makita DGA452Z, kulmahiomakone 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 70 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 199 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 123 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ R18DD4-242S (5133004849) 18V 1x2,0Ah 1x4,0Ah, akkuporakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ryobi |
Valmistajan tuotesivu | https://de.ryobitools.eu/elektrowerkzeuge/bohr-,-schlagbohrschrauber,-schlagbohrmaschinen,-b/bohrschrauber/r18dd4/r18dd4-242s/ |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 1,6 |
Poraistukan koko | 12 mm |
Nopeus | 1 750 rpm |
Maksimi vääntö | 50 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
EAN-koodi | 4892210185334 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/ryobi-one-plus-r18dd4-242s-5133004849-18v-1x20ah-1x40ah-akkuporakone/9347695
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.