Ryobi ONE+ R18PD7-0 (5133003941) 18V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ R18PD7-0 (5133003941) 18V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 154,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iskupora / ruuvinväännin Ryobi R18PD7-0; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 154,00 € | 154,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi One+Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 174,99 € | 174,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuiskuporakone R18PD7-0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,00 €
154,00 €
174,99 €
179,00 €
Ryobi ONE+ R18PD7-0 (5133003941) 18V, akkuiskuporakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
169,33 €
Alin hinta
154,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.