Yato YT-82122 850W SDS+, poravasara
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Akkukäyttöinen räikkä Yato YT-82902 45 Nm; 1/2''; 12 V; 1x2,0 Ah akku
Jyrsintäkorkkipora puulle HRC 2kpl d-30mm Yato (YT-33833).
Timanttiporanterä Yato Ø 8 mm (YT-60423)
Poravasara Yato YT-82127; 5,0 J; SDS-plus
Yato YT-82770 18V 1x3,0Ah SDS+, akkuporavasara
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Porakoneet ja ruuvinvääntimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Akkukäyttöinen räikkä Yato YT-82902 45 Nm; 1/2''; 12 V; 1x2,0 Ah akku
-
Timanttiporanterä Yato Ø 8 mm (YT-60423)
-
Poravasara Yato YT-82127; 5,0 J; SDS-plus
-
Yato YT-82770 18V 1x3,0Ah SDS+, akkuporavasara
-
Yato YT-82772 18V SDS+, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Katsotuimmat Porakoneet ja ruuvinvääntimet
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
-
alk. 245 €
Makita DTW700Z LXT 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 84 €
Makita DTW190Z LXT 18V 1/2", iskevä mutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 160 €
Makita DTD172Z LXT 18V 1/4", iskevä akkuruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 116 €
Makita DDF083Z LTX 18V, akkuporakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 228 €
Bosch GDX 18V-210 C Professional (06019J0200) 18V, akkuiskuruuvinväännin/-mutterinväännin
-
alk. 83 €
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 237 €
Bosch GDS 18V-1000 Professional (06019J8300) 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 245 €
Makita DFR550ZX1 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 298 €
HiKOKI WR18DH (68010553) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 154 €
Makita DHP451Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 157 €
Einhell Power X-Change IMPAXXO 18/400 (4510070) 18V 1/2", akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 177 €
DeWalt DCD999NT-XJ 18V, poravasara (ilman akkua ja laturia)
Hiomakoneet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 184 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 108 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 50 €
Makita GA5030R 125mm 720W, kulmahiomakone
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 135 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 352 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 130 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 151 €
DeWalt DCG405FN XR 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 186 €
Makita GB602, penkkihiomakone
-
alk. 210 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 70 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 223 €
Bosch GWS 18-125 V-Li (060193A308), akkukulmahiomakone
-
alk. 200 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 123 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Yato YT-82122 850W SDS+, poravasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Yato |
Teho | 850 W |
Mitat | 3,5 |
Nopeus | 1 300 rpm |
Iskuluku | 5 100 min-1 |
Iskuvoima | 3,3 J |
EAN-koodi | 5906083032011 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 231 €
Bosch PBD 40, penkkiporakone
-
alk. 665 €
Makita LH1201FL katkaisu- ja pöytäsaha
-
alk. 122 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 170 €
Bosch GDS 18V-400 Professional (06019K0021) 18V, iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 194 €
Makita DDF486Z 18V, akkupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 38 €
Dremel 670 MINI saw pyörösaha lisälaite
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/porakoneet-ja-ruuvinvaantimet/yato-yt-82122-850w-sds-plus-poravasara/12416218
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.