- ›Tietotekniikka
- ›Pöytäkoneet
- ›Asus PN51-BB343MDS1 (AMD Ryzen 7 5700U), keskusyksikkö
Asus PN51-BB343MDS1 (AMD Ryzen 7 5700U), keskusyksikkö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Asus PN51-S1-B5285ZD (Ryzen 5 5500U, 8 GB, 256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Asus PN51-B5292ADS1 (Ryzen 5 5500U, 8 GB, 256 GB, Win 11), keskusyksikkö
Asus PN51-BB343MDS1 (Ryzen 3 5300U), keskusyksikkö
Asus PN64-S5024AD (i5-12500H, 16 GB, 256 GB SSD, Win 11), pöytäkone
Asus barebone 90MR00IA-M00540 (Pentium Silver N6000), keskusyksikkö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pöytäkoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Asus PN51-S1-B5285ZD (Ryzen 5 5500U, 8 GB, 256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
Asus PN51-B5292ADS1 (Ryzen 5 5500U, 8 GB, 256 GB, Win 11), keskusyksikkö
-
Asus PN51-BB343MDS1 (Ryzen 3 5300U), keskusyksikkö
-
Asus PN64-S5024AD (i5-12500H, 16 GB, 256 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Asus barebone 90MR00IA-M00540 (Pentium Silver N6000), keskusyksikkö
-
Asus PN51-E1-B5160ZD (Ryzen 5 5500U, 8 GB,M.2 SSD 256GB, Win 10), keskusyksikkö
Katsotuimmat Pöytäkoneet
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 2199 €
Apple Mac Studio MQH73KS/A (M2 Max, 32 GB, 512 GB SSD, Mac OS), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 2583 €
HP Z2 G9 Mini 5F0F8EA#UUW (i7-12700K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 70 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 4 GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 1576 €
Elo I-Series 2.0 E850204 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1293 €
Elo I-Series 2.0 E692048 (J4105, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1414 €
Elo I-Series 2.0 E850003 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD), pöytäkone
-
alk. 3259 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 2 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2569 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 8 GB, 1 TB SSD, 14", Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
Komponentit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 19 €
8 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 41 €
16 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 25 €
8 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 17 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 76 €
32 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 40 €
16 GB, 2666 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 75 €
32 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 59 €
32 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 47 €
16 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 34 €
16 GB, 1600 MHz DDR3 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 100 €
LG BP50NB40, ulkoinen Blu-ray -asema
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 189 €
AMD Ryzen 7 5700X 3.4 GHz, 36MB, AM4, 65W (No cooler incl.)
-
alk. 98 €
Verbatim External Slimline 43890, Blu-Ray-asema
Asus PN51-BB343MDS1 (AMD Ryzen 7 5700U), keskusyksikkö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Suoritin | |
Nopeus | 1,8 GHz |
Välimuistin tyyppi | L3 |
Välimuistin määrä | 8 000 kt |
Tyyppi | AMD Ryzen 7 5700U |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
WLAN (Langaton) | 802.11ax |
Liitännät | |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
Line-in | On |
HDMI-portti | On |
Bluetooth | On |
DisplayPort | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Mitat | |
Leveys | 11,5 cm |
Korkeus | 4,9 cm |
Syvyys | 11,5 cm |
Paino | 0,7 kg |
Kotelo | Mikrotorni |
Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Home (x64) 64-bit |
EAN-koodi | 4711081510192, 0195553510196 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 2199 €
Apple Mac Studio MQH73KS/A (M2 Max, 32 GB, 512 GB SSD, Mac OS), keskusyksikkö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/poytakoneet/asus-pn51-bb343mds1-amd-ryzen-7-5700u-keskusyksikko/11266461
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.