HP Z2 G9 TWR 5F0F4EA#UUW (i9-12900K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
HP Z2 G9 TWR 5F0F4EA#UUW (i9-12900K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö osastosta Pöytäkoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 2 269 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP Workstation Z2 G9Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 120 päivää | 2 269 € | 2 269 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Z2 G9 Workstation. Intel Core i9-13900K, 32 Gt Ram, 1 Tt SSD, Windows 11 ProNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 2 270 € | 2 275 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hp Z2 G9 Tower Workstation Core I9 32gb 1000gb SsdNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2 320 € | 2 320 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Z2 G9 -tornitehotyöasema, Win 11 Pro (5F104EA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 2 330 € | 2 335 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hewlett Packard – HP Z2 G9 TWR i9-12900K 32GB 1TB (5F0F4EA#UUW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 13.5.2024 | 2 722 € | 2 727 € | Katso tuotetta ▸ |
2 269 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 275 €
2 270 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 320 €
2 320 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 335 €
2 330 €
Toimitusaika saatavilla 13.5.2024
Hinta toimituskuluineen 2 727 €
2 722 €
HP Z2 G9 TWR 5F0F4EA#UUW (i9-12900K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
Suoritin | |
Nopeus | 3,2 GHz |
Välimuistin tyyppi | smartcache |
Välimuistin määrä | 30 000 kt |
Tyyppi | Intel Core i9-12900K |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 1 024 Gt |
Tyyppi | SSD |
Muisti | |
Kapasiteetti | 32 Gt |
Tyyppi | ddr4 |
Verkko-ominaisuudet | 10,100,1000 Mbit/s |
Liitännät | |
RJ-45 | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Yhdistetty Line-In ja Line-Out | On |
EAN-koodi | 0196548723119, 0197497546668, 0197961473940 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 722 €
Keskihinta
2 382 €
Alin hinta
2 269 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.