Intel NUC Barebone BOXNUC7CJYHN2 (Celeron J4005), keskusyksikkö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Intel NUC BOXNUC7PJYHN2 (J5005), keskusyksikkö
Intel NUC Barebone BNUC11TNHI50000 (i5-1135G7), keskusyksikkö
Intel NUC Barebone BNUC11TNHI70000 (i7-1165G7), keskusyksikkö
Intel BNUC11TNHI30L00 (I3-1115G4), keskusyksikkö
Intel Next Unit of Computing Kit NUC11TNKi7 EU cord Barebone (i7-1165G7), keskusyksikkö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pöytäkoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
64,90 €
Sony DualSense, PS5 -ohjain
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-22 %
1018,90 €
Google Pixel 8 Pro 5G 12/256GB, älypuhelin
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-10 %
269,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-20 %
797,00 €
Thule Chariot Cross 1, perävaunu yhdelle lapselle
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
299,00 €
OnePlus Watch 2, älykello
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
-
Intel NUC BOXNUC7PJYHN2 (J5005), keskusyksikkö
-
Intel NUC Barebone BNUC11TNHI50000 (i5-1135G7), keskusyksikkö
-
Intel NUC Barebone BNUC11TNHI70000 (i7-1165G7), keskusyksikkö
-
Intel BNUC11TNHI30L00 (I3-1115G4), keskusyksikkö
-
Intel Next Unit of Computing Kit NUC11TNKi7 EU cord Barebone (i7-1165G7), keskusyksikkö
-
Intel Next Unit of Computing Kit NUC11TNKi3 EU cord Barebone (i3-1115G4), keskusyksikkö
-
Intel Next Unit of Computing Kit NUC11TNHi5 EU cord Barebone (i7-1165G7), keskusyksikkö
-
Intel Next Unit of Computing Kit NUC11TNHi3 EU cord Barebone (i7-1165G7), keskusyksikkö
-
Intel NUC DE3815TYKHE barebone (E3815, 4 GB), keskusyksikkö
-
Intel NUC10I3FNH Frost Canyon (i3-10110U), keskusyksikkö
-
Intel NUC10I5FNH Frost Canyon (i5-10210U, Win 10), keskusyksikkö
-
Intel NUC DCCP847DYE (Celeron 847, 0 GB, 0 GB, Ei käyttöjärjestelmää), barebone
Katsotuimmat Pöytäkoneet
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 68 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 4 GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 1680 €
Elo I-Series 2.0 E850204 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1293 €
Elo I-Series 2.0 E692048 (J4105, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1507 €
Elo I-Series 2.0 E850003 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD), pöytäkone
-
alk. 3259 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 2 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2569 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 8 GB, 1 TB SSD, 14", Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 1879 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 8 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 256 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
Komponentit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 100 €
LG BP50NB40, ulkoinen Blu-ray -asema
-
alk. 19 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 453 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 138 €
Lian Li A4-H2O A3, Mini-ITX -kotelo
-
alk. 76 €
32 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 14 €
4 GB, 1333 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 11 €
4 GB, 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 17 €
Ulkoinen kovalevykotelo 3,5" SATA
-
alk. 12 €
4 GB, 1333 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 21 €
8 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 365 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 83 €
32 GB, 3600 MHz DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 26 €
8 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 24 €
8 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 40 €
16 GB, 2400 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 41 €
16 GB, 2400 MHz DDR4 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 21 €
8 GB, 2400 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
Intel NUC Barebone BOXNUC7CJYHN2 (Celeron J4005), keskusyksikkö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Suoritin | |
Nopeus | 2 GHz |
Välimuistin tyyppi | Intel Smart Cache |
Välimuistin määrä | 4 000 kt |
Tyyppi | Intel Celeron J4005 |
Muisti | |
Laajennettavissa | 8 Gt |
Kapasiteetti | 0 Gt |
Tyyppi | DDR4 |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
WLAN (Langaton) | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Liitännät | |
RJ-45 | On |
HDMI-portti | On |
Thunderbolt | On |
USB 3.1 | On |
USB-C | On |
Yhdistetty Line-In ja Line-Out | On |
Muistikortinlukija | Muistikortti, SDXC UHS-I -muistikortti |
Tyyppi | SDXC UHS-I -muistikortti |
Näytönohjain | Intel HD Graphics 600 |
Tyyppi | Intel HD Graphics 600 |
Kotelo | SFF |
Mitat | |
Korkeus | 5,1 cm |
Leveys | 11,7 cm |
Syvyys | 11,2 cm |
EAN-koodi | 5032037220668 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/poytakoneet/intel-nuc-barebone-boxnuc7cjyhn2-celeron-j4005-keskusyksikko/10114905
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.