Lenovo ThinkCentre M75s SFF 11JB002HMX (Ryzen 5 PRO 4650G, 8 GB, 256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU006VMW (i5-13400F, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo ThinkStation P620 30E000G5MT (ThreadRipper Pro 5955WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Legion T5 90RC01PHMW (Ryzen 5600G, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Legion T5 90UY0024MW (Ryzen 7 7700, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Yoga AIO F0HJ000DMT 31.5" (i9-13900H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pöytäkoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU006VMW (i5-13400F, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo ThinkStation P620 30E000G5MT (ThreadRipper Pro 5955WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Legion T5 90RC01PHMW (Ryzen 5600G, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Legion T5 90UY0024MW (Ryzen 7 7700, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Yoga AIO F0HJ000DMT 31.5" (i9-13900H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo ThinkStation P620 30E000G3MT (ThreadRipper Pro 5975WX, 64 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0GR00ANMT 23.8" (i5-13500H, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0G100UEMT 23,8" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JCMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre Mini 5 90W20018MW (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre Mini 5 90UB002PMW (i3-12100T, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D9MW (i3-12100, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D8MW (i3-12100, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D7MW (Gold G7400, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo V35s 11HF004JMX (Ryzen R5 3500U, 8 GB, 256 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo ThinkStation P520c 30BX003TMT (W-2125, 16 GB,256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
Lenovo LOQ 90VH0052MW (i5-13400F, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Thinkstation P620 30E0003QMT (TR PRO 3945WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Katsotuimmat Pöytäkoneet
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 2583 €
HP Z2 G9 Mini 5F0F8EA#UUW (i7-12700K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 70 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 4 GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 1576 €
Elo I-Series 2.0 E850204 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1293 €
Elo I-Series 2.0 E692048 (J4105, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1414 €
Elo I-Series 2.0 E850003 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD), pöytäkone
-
alk. 3259 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 2 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2569 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 8 GB, 1 TB SSD, 14", Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 1879 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 8 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
Komponentit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 21 €
8 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 25 €
8 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
16 GB, 2666 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 17 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 41 €
16 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 75 €
32 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 59 €
32 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 47 €
16 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 76 €
32 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 34 €
16 GB, 1600 MHz DDR3 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 169 €
NZXT Kraken RGB 240mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 189 €
AMD Ryzen 7 5700X 3.4 GHz, 36MB, AM4, 65W (No cooler incl.)
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 118 €
Verbatim Ultra HD 4K (USB 3.1 Gen 1), ulkoinen polttava Blu-ray-asema
Lenovo ThinkCentre M75s SFF 11JB002HMX (Ryzen 5 PRO 4650G, 8 GB, 256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lenovo |
Suoritin | |
Nopeus | 3,7 GHz |
Välimuistin tyyppi | L3 |
Välimuistin määrä | 8 000 kt |
Tyyppi | AMD Ryzen 5 PRO 4650G |
Muisti | |
Kapasiteetti | 8 Gt |
Tyyppi | DDR4 |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 256 Gt |
Tyyppi | SSD |
Verkko-ominaisuudet | 10,100,1000 Mbit/s |
Optinen asema | Lukeva ja kirjoittava |
Käyttöjärjestelmä | Windows 10 Pro (x64) 64-bit |
Kotelo | Mikrotorni |
EAN-koodi | 0195713443623 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/poytakoneet/lenovo-thinkcentre-m75s-sff-11jb002hmx-ryzen-5-pro-4650g-8-gb-256-gb-ssd-win-10-keskusyksikko/9764378
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.