Lenovo ThinkCentre M80q Tiny 11DN0057MX (i5-10500T, 8 GB, 256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU006VMW (i5-13400F, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo ThinkStation P620 30E000G5MT (ThreadRipper Pro 5955WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Legion T5 90RC01PHMW (Ryzen 5600G, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Legion T5 90UY0024MW (Ryzen 7 7700, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Lenovo Yoga AIO F0HJ000DMT 31.5" (i9-13900H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pöytäkoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU006VMW (i5-13400F, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo ThinkStation P620 30E000G5MT (ThreadRipper Pro 5955WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Legion T5 90RC01PHMW (Ryzen 5600G, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Legion T5 90UY0024MW (Ryzen 7 7700, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Yoga AIO F0HJ000DMT 31.5" (i9-13900H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo ThinkStation P620 30E000G3MT (ThreadRipper Pro 5975WX, 64 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0GR00ANMT 23.8" (i5-13500H, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0G100UEMT 23,8" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JCMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
Lenovo IdeaCentre Mini 5 90W20018MW (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre Mini 5 90UB002PMW (i3-12100T, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D9MW (i3-12100, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D8MW (i3-12100, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo IdeaCentre 90SM00D7MW (Gold G7400, 8 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo V35s 11HF004JMX (Ryzen R5 3500U, 8 GB, 256 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo ThinkStation P520c 30BX003TMT (W-2125, 16 GB,256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
Lenovo LOQ 90VH0052MW (i5-13400F, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
Lenovo Thinkstation P620 30E0003QMT (TR PRO 3945WX, 32 GB, 1 TB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Katsotuimmat Pöytäkoneet
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 2199 €
Apple Mac Studio MQH73KS/A (M2 Max, 32 GB, 512 GB SSD, Mac OS), keskusyksikkö
-
alk. 999 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0GQ008GMT 27" (i5-13500H, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 2583 €
HP Z2 G9 Mini 5F0F8EA#UUW (i7-12700K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 70 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 4 GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 1576 €
Elo I-Series 2.0 E850204 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1293 €
Elo I-Series 2.0 E692048 (J4105, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), pöytäkone
-
alk. 1414 €
Elo I-Series 2.0 E850003 (i3-8100T, 8 GB, 128 GB SSD), pöytäkone
-
alk. 3259 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 2 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2569 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 8 GB, 1 TB SSD, 14", Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2339 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 24 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 2109 €
Apple iMac 24" MQRD3 (M3, 16 GB, 512 GB SSD, Mac OS), pöytäkone
Komponentit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 21 €
8 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 41 €
16 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 34 €
16 GB, 1600 MHz DDR3 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 47 €
16 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 17 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 39 €
16 GB, 2666 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 59 €
32 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 146 €
CORSAIR SF-L Series SF850L 850W Fully Modular 80 PLUS Gold
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 66 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 25 €
8 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 100 €
LG BP50NB40, ulkoinen Blu-ray -asema
-
alk. 78 €
32 GB, 2400 MHz DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 14 €
4 GB, 1333 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
Lenovo ThinkCentre M80q Tiny 11DN0057MX (i5-10500T, 8 GB, 256 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lenovo |
Suoritin | |
Nopeus | 2,3 GHz |
Välimuistin tyyppi | Intel Smart Cache |
Välimuistin määrä | 12 000 kt |
Tyyppi | Intel Core i5-10500T |
FSB | 8 000 MHz |
Muisti | |
Laajennettavissa | 64 Gt |
Kapasiteetti | 8 Gt |
Tyyppi | DDR4 |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 256 Gt |
Tyyppi | SSD |
Lisätieto | M.2 2280 |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
WLAN (Langaton) | Wi-Fi 6 AX |
Liitännät | |
RJ-45 | On |
HDMI-portti | On |
Bluetooth | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Yhdistetty Line-In ja Line-Out | On |
Mitat | |
Leveys | 18,3 cm |
Korkeus | 3,7 cm |
Syvyys | 17,9 cm |
Paino | 1,25 kg |
Kotelo | Mikrotorni |
Käyttöjärjestelmä | Windows 10 Pro (x64) 64-bit |
EAN-koodi | 0195713171427 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2799 €
Apple iMac 24" MQRK3 (M3, 24 GB, 1 TB SSD, Mac OS), pöytäkone
-
alk. 849 €
Lenovo IdeaCentre AIO F0FY00JBMT 27" (Ryzen 5 7530U, 16 GB, 512 GB SSD, Win 11), pöytäkone
-
alk. 58 €
Raspberry Pi 3 (Model B+, 1GB), yhden piirilevyn tietokone
-
alk. 297 €
Asus Mini PC PN41 90MS0273-M00310 (Celeron N4500, 4 GB, 128 GB SSD, Win 10), keskusyksikkö
-
alk. 1800 €
Lenovo Legion T5 26IRB8 90UU0065MW (i7-13700F, 16 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
-
alk. 2199 €
Apple Mac Studio MQH73KS/A (M2 Max, 32 GB, 512 GB SSD, Mac OS), keskusyksikkö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/poytakoneet/lenovo-thinkcentre-m80q-tiny-11dn0057mx-i5-10500t-8-gb-256-gb-ssd-win-10-keskusyksikko/10114833
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.