Raspberry Pi 4 (Model B, 2 GB), yhden piirilevyn tietokone
Raspberry Pi 4 (Model B, 2 GB), yhden piirilevyn tietokone osastosta Pöytäkoneet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 67,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Raspberry Pi 4 2GB - yhden piirilevyn tietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raspberry Pi 4 Model B 2GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 70,02 € | 77,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raspberry Pi 4 model B 2 Gt - yhden piirilevyn tietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raspberry Pi 4 model B 2 Gt - yhden piirilevyn tietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 99,95 € | 99,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
67,90 €
70,02 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,89 €
89,99 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 99,95 €
99,95 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 2 GB), yhden piirilevyn tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Raspberry Pi, Raspberry |
Suoritin | |
Nopeus | 1,5 GHz |
Tyyppi | Broadcom BCM2711 |
Muisti | 2 Gt |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
WLAN (Langaton) | 802.11ac |
Liitännät | |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
Bluetooth | On |
USB 3.0 | On |
Kotelo | SFF |
EAN-koodi | 0765756931175, 5056561800332 |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,95 €
Keskihinta
81,97 €
Alin hinta
67,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.