AMD Ryzen 5 5600X, prosessori
AMD Ryzen 5 5600X, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 154,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AMD Ryzen 5 5600X 3,70 GHz, AM4 -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 154,90 € | 159,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 5 5600X, AM4, 3.7 GHz, 6-Core, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 156,90 € | 156,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 5 5600X Wraith Stealth -prosessori CPU - 6 ydintä - 3.7 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (jäähdyttimen kanssa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 158,92 € | 158,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 5 5600X -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 159,99 € | 164,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
AMD Ryzen 5 5600X -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 4-7 päivässä | 169,95 € | 169,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amd Ryzen 5 5600x 3.7ghz Socket Am4 SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 192,20 € | 198,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,80 €
154,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 156,90 €
156,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 158,92 €
158,92 €
159,99 €
Toimitusaika perillä 4-7 päivässä
Hinta toimituskuluineen 169,95 €
169,95 €
192,20 €
AMD Ryzen 5 5600X, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AMD |
Muisti | DDR4 |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 6 kpl |
Säikeet | 12 kpl |
Suoritinkanta | AM4 |
Nopeus | 3 700 MHz |
Prosessoriperhe | Ryzen 5 |
EAN-koodi | 0730143312042, 8592978291556, 8592978311582, 3540260187433 |
Hintakehitys
Korkein hinta
192,20 €
Keskihinta
165,48 €
Alin hinta
154,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.