AMD Ryzen 7 3800X, prosessori
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
HP AMD EPYC 7H12 / 2.6 GHz -prosessori CPU - 64 ydintä 2.6 GHz -
AMD Ryzen 7 7700X - Tray CPU - 8 ydintä - 4.5 GHz - AMD AM5 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
HP AMD EPYC 7542 / 2.9 GHz processor CPU - 32 ydintä 2.9 GHz - AMD SP3 -
HP AMD EPYC 7302 / 3 GHz -prosessori CPU - 16 ydintä 3 GHz - AMD SP3 -
HP AMD EPYC 7542 / 2,9 GHz -prosessori CPU - 32 ydintä 2.9 GHz -
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Prosessorit ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
-
HP AMD EPYC 7H12 / 2.6 GHz -prosessori CPU - 64 ydintä 2.6 GHz -
-
AMD Ryzen 7 7700X - Tray CPU - 8 ydintä - 4.5 GHz - AMD AM5 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
HP AMD EPYC 7542 / 2.9 GHz processor CPU - 32 ydintä 2.9 GHz - AMD SP3 -
-
HP AMD EPYC 7302 / 3 GHz -prosessori CPU - 16 ydintä 3 GHz - AMD SP3 -
-
HP AMD EPYC 7542 / 2,9 GHz -prosessori CPU - 32 ydintä 2.9 GHz -
-
HP AMD EPYC 7402 / 2,8 GHz -prosessori CPU - 24 ydintä 2.8 GHz - AMD SP3 -
-
HP AMD EPYC 7282 / 2,8 GHz -prosessori CPU - 16 ydintä 2.8 GHz - AMD SP3 -
-
HP AMD EPYC 7252 / 3,1 GHz -prosessori CPU - 8 ydintä 3.1 GHz - AMD SP3 -
-
AMD Ryzen 5 5500GT Wraith Stealth CPU - 6 ydintä - 3.6 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
-
AMD Ryzen Threadripper PRO 7965WX CPU - 24 ydintä - 4.2 GHz - AMD sTR5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
-
AMD Ryzen 9 7900 / 3.7 GHz processor - OEM CPU - 12 ydintä - 3.7 GHz - AMD AM5 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
AMD Ryzen 5 8500G Wraith Stealth CPU - 6 ydintä - 3.7 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
-
AMD Ryzen 3 4300G 4.1 GHz, 6MB, AM4, 65W, Wraith Stealth cooler
-
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX CPU - 96 ydintä - 2.5 GHz - AMD sTR5 - AMD Boxed (ilman jäähdytintä)
-
AMD Ryzen 5 8600G Wraith Stealth CPU - 6 ydintä - 4.35 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
-
AMD Ryzen 7 8700G Wraith Spire CPU - 8 ydintä - 4.2 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
-
AMD Ryzen 5 5600GT Wraith Stealth CPU - 6 ydintä - 3.6 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
-
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX - Tray CPU - 96 ydintä - 2.5 GHz - AMD sTR5 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Katsotuimmat Prosessorit
-
alk. 319 €
AMD Ryzen 7 5800X 3D BOX AM4 8C/16T 105W 3.4/4.5GHz 100MB - Without Cooler
-
alk. 649 €
AMD Ryzen 9 7950X3D CPU - 16 ydintä 4.2 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
-
alk. 155 €
AMD Ryzen 5 5600X, prosessori
-
alk. 259 €
AMD Ryzen 7 5700X3D CPU - 8 ydintä - 3 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
-
alk. 99 €
AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz, 19MB, AM4, 65W, Wraith Stealth cooler
-
alk. 230 €
AMD Ryzen 5 7600X CPU - 6 ydintä 4.7 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
-
alk. 414 €
Intel Core i7-13700K Raptor Lake CPU - 16 ydintä 3.4 GHz - Intel LGA1700 - Intel Boxed without heatsink/fan
-
alk. 201 €
Intel Core i5-13400F Raptor Lake CPU - 16 ydintä 2.5 GHz - Intel LGA1700 - Intel Boxed
-
alk. 89 €
Intel Core i3-12100F, prosessori
-
alk. 419 €
Intel Core i9-12900K, prosessori
-
alk. 265 €
Intel Core i7-12700KF, prosessori
-
alk. 288 €
Intel Core i7-12700K, prosessori
-
alk. 390 €
AMD Ryzen 9 5950X, prosessori
-
alk. 2233 €
Hewlett Packard Enterprise AMD EPYC 7443P / 2,85 GHz prosessori CPU - 24 ydintä - 2.85 GHz, Prosessorit
-
alk. 3605 €
HP Intel Xeon Gold 5220R / 2.2 GHz processor CPU - 24 ydintä - 2.2 GHz
-
alk. 7753 €
HP Intel Xeon Gold 6246R / 3.4 GHz processor CPU - 16 ydintä - 3.4 GHz
-
alk. 5860 €
HP Intel Xeon Gold 6242R / 3.1 GHz processor CPU - 20 ydintä - 3.1 GHz
-
alk. 86 €
AMD Athlon 3000G - Tray CPU - 2 ydintä - 3.5 GHz - AMD AM4 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Prosessoritarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 169 €
NZXT Kraken RGB 240mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
alk. 70 €
Arctic Liquid Freezer III 280 - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 23 dBA
-
alk. 108 €
Enermax LIQMAXFLO SR ELC-LMF360-SF - processor liquid cooling system - ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 98 €
Thermalright Frozen Notte 360 ARGB - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 28 dBA
-
alk. 19 €
SilverStone KR03 - CPU Jäähdytin -
-
alk. 68 €
Supermicro CHLODZENIE CPU PASYWNE SUPERMICRO SNK-P0062P - CPU Heatsink (Ilman tuuletinta)
-
alk. 76 €
DeepCool AK500 DIGITAL WH - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 50 €
DeepCool AK500S DIGITAL WH - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 83 €
Xilence Performance X Series LQ240PRO - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 258 €
ASUS ROG STRIX LC III 360 - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 84 €
DeepCool ASSASSIN 4S - CPU-ilmanjäähdytin - Max 29 dBA
-
alk. 85 €
SilverStone Nitrogen SST-NT06-PRO, jäähdytin
-
alk. 162 €
Alphacool Eisbaer 360 CPU - CPU Vesijäähdytys, Prosessoritarvikkeet
-
alk. 54 €
Inter-Tech Q-6 - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 19 €
Antec T120 - processor cooler - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 26 €
Zalman CNPS9X Optima - CPU-ilmanjäähdytin - Max 26 dBA
-
alk. 54 €
Inter-Tech R-24 - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 181 €
SilverStone IceMyst 420 - CPU Vesijäähdytys
AMD Ryzen 7 3800X, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AMD |
Muisti | |
Väylä | 2 kpl |
Muistin tyyppi | DDR4 |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 8 kpl |
Säikeet | 16 kpl |
Suoritinkanta | AM4 |
Nopeus | 3 900 MHz |
Prosessoriperhe | Ryzen 7 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-7-3800x |
EAN-koodi | 0730143309899, 5706998800466, 8592978267407 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 319 €
AMD Ryzen 7 5800X 3D BOX AM4 8C/16T 105W 3.4/4.5GHz 100MB - Without Cooler
-
alk. 649 €
AMD Ryzen 9 7950X3D CPU - 16 ydintä 4.2 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
-
alk. 155 €
AMD Ryzen 5 5600X, prosessori
-
alk. 259 €
AMD Ryzen 7 5700X3D CPU - 8 ydintä - 3 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
-
alk. 99 €
AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz, 19MB, AM4, 65W, Wraith Stealth cooler
-
alk. 230 €
AMD Ryzen 5 7600X CPU - 6 ydintä 4.7 GHz - AMD AM5 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/prosessorit/amd-ryzen-7-3800x-prosessori/8218150
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.