AMD Ryzen 7 5800X 3D BOX AM4 8C/16T 105W 3.4/4.5GHz 100MB - Without Cooler
AMD Ryzen 7 5800X 3D BOX AM4 8C/16T 105W 3.4/4.5GHz 100MB - Without Cooler osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 299,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AMD Ryzen 7 5800X3D BOX AM4 8C/16T 105W 3.4/4.5GHz 100MB - Without CoolerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5800X3D CPU - 8 ydintä - 3.4 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 303,90 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5800X3D -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 349,95 € | 349,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5800X3D -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 349,99 € | 354,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
AMD Ryzen 7 5800X3D, AM4, 3.4 GHz, 8-Core, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 359,90 € | 359,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amd Ryzen 7 5800x3d 3.4ghz Socket Am4 SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 403,00 € | 403,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
303,90 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 349,95 €
349,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 354,89 €
349,99 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 359,90 €
359,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 403,00 €
403,00 €
AMD Ryzen 7 5800X 3D BOX AM4 8C/16T 105W 3.4/4.5GHz 100MB - Without Cooler
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0730143313797 |
Valmistaja | AMD |
Hintakehitys
Korkein hinta
403,00 €
Keskihinta
344,29 €
Alin hinta
299,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.