AMD Ryzen 7 5800X, prosessori
AMD Ryzen 7 5800X, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 219,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AMD Ryzen 7 5800X 3,80 GHz, AM4 -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 219,00 € | 223,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5800X CPU - 8 ydintä - 3.8 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 221,88 € | 221,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5800X, AM4, 3.8 GHz, 8-Core, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 234,90 € | 234,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5800X -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 239,99 € | 244,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
AMD Ryzen 7 5800X -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 249,95 € | 249,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amd Ryzen 7 5800x 3.8ghz Socket Am4 SuoritinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 298,84 € | 304,83 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 223,90 €
219,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 221,88 €
221,88 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 234,90 €
234,90 €
239,99 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 249,95 €
249,95 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,83 €
298,84 €
AMD Ryzen 7 5800X, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AMD |
Muisti | |
Väylä | 2 kpl |
Muistin tyyppi | DDR4 |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 8 kpl |
Säikeet | 16 kpl |
Suoritinkanta | AM4 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-7-5800x |
Nopeus | 3 800 MHz |
Prosessoriperhe | Ryzen 7 |
EAN-koodi | 0730143312714, 8592978286682 |
Hintakehitys
Korkein hinta
298,84 €
Keskihinta
244,09 €
Alin hinta
219,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.