Intel Core i3-10105, prosessori
Intel Core i3-10105, prosessori osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 98,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Intel Core i3-10105 3.7 GHz Comet Lake, LGA 1200 -suoritin, boxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 98,90 € | 103,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i3-10105, LGA1200, 3.70 GHz, 6MB, BoxedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 päivää | 104,90 € | 104,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i3-10105 Comet Lake CPU - 4 ydintä - 3.7 GHz - Intel LGA1200 - Intel Boxed (jäähdyttimen kanssa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 105,28 € | 105,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core i3 10105 / 3,7 GHz -prosessori CPU - 4 ydintä - 3.7 GHz - Intel LGA1200 - Bulk (Ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 105,81 € | 105,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel Core I3 10105 3.7ghz 6m S-1200 10genNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 145,08 € | 151,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
INTEL Core i3-10105 3.7GHz LGA1200 Box (BX8070110105)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 185,85 € | 190,75 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,80 €
98,90 €
Toimitusaika 3-6 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,90 €
104,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,28 €
105,28 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,81 €
105,81 €
145,08 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 190,75 €
185,85 €
Intel Core i3-10105, prosessori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Suorittimen ominaisuudet | |
Ydin | |
Määrä | 4 kpl |
Säikeet | 8 kpl |
Valmistustekniikka | 14 nm |
Virrankulutus | 65 W |
Intel Virtualization Technology | On |
Skaalautuvuus | 1S Only |
Enhanced Intel SpeedStep | On |
Execute Disable Bit | On |
Idle States | On |
Intel AES-NI | On |
Intel Hyper-Threading Technology | On |
Intel Turbo Boost Technology | On |
Intel VT-x (EPT) | On |
Tuetut käskykannat | |
SSSE3 | On |
MMX | On |
SSE | On |
SSE3 | On |
SSE2 | On |
SSE4.1 | On |
SSE4.2 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/201894/intel-core-i310105-processor-6m-cache-up-to-4-40-ghz/specifications.html |
Nopeus | 3 700 MHz |
Prosessoriperhe | Intel Core i3 |
Muisti | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
EAN-koodi | 5032037214841, 0675901933650, 5900626912747, 8592978324094, 5032037214858 |
Hintakehitys
Korkein hinta
185,85 €
Keskihinta
124,30 €
Alin hinta
98,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.