Be quiet! Dark Rock Pro TR4, prosessorijäähdytin
Be quiet! Dark Rock Pro TR4, prosessorijäähdytin osastosta Prosessoritarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 93,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Be Quiet! Dark Rock Pro AMD TR4 -prosessorijäähdytinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 93,90 € | 98,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Tumma Rock PRO TR4 - CPU-ilmanjäähdytin - Max 24 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 94,21 € | 101,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Be Quiet! Dark Rock Pro Amd Tr4 Suorittimen JäähdytinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 94,24 € | 100,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! – BE QUIET Dark Rock PRO TR4 (BK023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 6.5.2024 | 103,50 € | 108,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 98,80 €
93,90 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,20 €
94,21 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,23 €
94,24 €
Toimitusaika saatavilla 6.5.2024
Hinta toimituskuluineen 108,40 €
103,50 €
Be quiet! Dark Rock Pro TR4, prosessorijäähdytin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Be Quiet! |
EAN-koodi | 4260052186985 |
Hintakehitys
Korkein hinta
103,50 €
Keskihinta
96,46 €
Alin hinta
93,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.