NZXT Kraken X73 Full RGB, prosessorijäähdytin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
NZXT Kraken X53 RGB - White - CPU Vesijäähdytys - Max 33 dBA
NZXT Kraken 120 - CPU Vesijäähdytys - Max 36 dBA
NZXT T120 - White - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
NZXT T120 RGB - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 28 dBA
NZXT T120 - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Prosessoritarvikkeet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
NZXT Kraken X53 RGB - White - CPU Vesijäähdytys - Max 33 dBA
-
NZXT Kraken 120 - CPU Vesijäähdytys - Max 36 dBA
-
NZXT T120 - White - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
-
NZXT T120 RGB - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 28 dBA
-
NZXT T120 - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
-
NZXT T120 RGB - White - CPU-ilmanjäähdytin - Max 28 dBA
-
NZXT Kraken Elite RGB 240mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
NZXT Kraken 280mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
NZXT Kraken Elite RGB 280mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
NZXT Kraken Elite RGB 360mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
NZXT Kraken Elite 360mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
NZXT Kraken Z63, nestejäähdytysjärjestelmä
Katsotuimmat Prosessoritarvikkeet
-
alk. 108 €
DeepCool LD360 - CPU Vesijäähdytys - Max 29 dBA
-
alk. 70 €
Arctic Liquid Freezer III 280 - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 23 dBA
-
alk. 108 €
Enermax LIQMAXFLO SR ELC-LMF360-SF - processor liquid cooling system - ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 137 €
Corsair H150 RGB - CPU Vesijäähdytys - Max 26 dBA
-
alk. 151 €
NZXT Kraken 240mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
alk. 52 €
DeepCool AK500 DIGITAL - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 177 €
GIGABYTE AORUS WATERFORCE II 360 ICE - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 34 €
DeepCool AG400 WH ARGB - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
-
alk. 93 €
DeepCool LD240 - CPU Vesijäähdytys - Max 38 dBA
-
alk. 91 €
Xilence LQ360G.ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 111 €
Noctua NH-D9 DX-3647 4U - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
-
alk. 136 €
Noctua NH-U14S TR5-SP6 - CPU-ilmanjäähdytin - Max 25 dBA
-
alk. 126 €
EVGA CLC 240 nestemäinen prosessorijäähdytin - CPU Vesijäähdytys - Max 39 dBA
-
alk. 64 €
Supermicro CHLODZENIE CPU PASYWNE SUPERMICRO SNK-P0062P - CPU Heatsink (Ilman tuuletinta)
-
alk. 64 €
DeepCool AK500 DIGITAL WH - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 50 €
DeepCool AK500S DIGITAL WH - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 83 €
Xilence Performance X Series LQ240PRO - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 258 €
ASUS ROG STRIX LC III 360 - CPU Vesijäähdytys
NZXT Kraken X73 Full RGB, prosessorijäähdytin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | NZXT |
EAN-koodi | 5060301696451, 5060301696437, 5060301696444 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 108 €
DeepCool LD360 - CPU Vesijäähdytys - Max 29 dBA
-
alk. 70 €
Arctic Liquid Freezer III 280 - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 23 dBA
-
alk. 108 €
Enermax LIQMAXFLO SR ELC-LMF360-SF - processor liquid cooling system - ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 137 €
Corsair H150 RGB - CPU Vesijäähdytys - Max 26 dBA
-
alk. 151 €
NZXT Kraken 240mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
alk. 52 €
DeepCool AK500 DIGITAL - CPU-ilmanjäähdytin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/prosessoritarvikkeet/nzxt-kraken-x73-full-rgb-prosessorijaahdytin/9314835
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.