NZXT Kraken Z63, nestejäähdytysjärjestelmä
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
NZXT Kraken X53 RGB - White - CPU Vesijäähdytys - Max 33 dBA
NZXT Kraken 120 - CPU Vesijäähdytys - Max 36 dBA
NZXT T120 - White - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
NZXT T120 RGB - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 28 dBA
NZXT T120 - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Prosessoritarvikkeet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
NZXT Kraken X53 RGB - White - CPU Vesijäähdytys - Max 33 dBA
-
NZXT Kraken 120 - CPU Vesijäähdytys - Max 36 dBA
-
NZXT T120 - White - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
-
NZXT T120 RGB - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 28 dBA
-
NZXT T120 - Black - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
-
NZXT T120 RGB - White - CPU-ilmanjäähdytin - Max 28 dBA
Katsotuimmat Prosessoritarvikkeet
-
alk. 25 €
Arctic Freezer 36 - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 70 €
Arctic Liquid Freezer III 280 - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 23 dBA
-
alk. 108 €
Enermax LIQMAXFLO SR ELC-LMF360-SF - processor liquid cooling system - ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 98 €
Thermalright Frozen Notte 360 ARGB - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 28 dBA
-
alk. 19 €
SilverStone KR03 - CPU Jäähdytin -
-
alk. 169 €
NZXT Kraken RGB 240mm, nestejäähdytysjärjestelmä
-
alk. 66 €
Supermicro CHLODZENIE CPU PASYWNE SUPERMICRO SNK-P0062P - CPU Heatsink (Ilman tuuletinta)
-
alk. 76 €
DeepCool AK500 DIGITAL WH - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 50 €
DeepCool AK500S DIGITAL WH - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 83 €
Xilence Performance X Series LQ240PRO - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 258 €
ASUS ROG STRIX LC III 360 - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 84 €
DeepCool ASSASSIN 4S - CPU-ilmanjäähdytin - Max 29 dBA
-
alk. 85 €
SilverStone Nitrogen SST-NT06-PRO, jäähdytin
-
alk. 156 €
Alphacool Eisbaer 360 CPU - CPU Vesijäähdytys, Prosessoritarvikkeet
-
alk. 54 €
Inter-Tech Q-6 - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 19 €
Antec T120 - processor cooler - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 26 €
Zalman CNPS9X Optima - CPU-ilmanjäähdytin - Max 26 dBA
-
alk. 52 €
Inter-Tech R-24 - CPU-ilmanjäähdytin
NZXT Kraken Z63, nestejäähdytysjärjestelmä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | NZXT |
EAN-koodi | 5060301695461 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 25 €
Arctic Freezer 36 - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 70 €
Arctic Liquid Freezer III 280 - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 23 dBA
-
alk. 108 €
Enermax LIQMAXFLO SR ELC-LMF360-SF - processor liquid cooling system - ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 98 €
Thermalright Frozen Notte 360 ARGB - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 28 dBA
-
alk. 19 €
SilverStone KR03 - CPU Jäähdytin -
-
alk. 169 €
NZXT Kraken RGB 240mm, nestejäähdytysjärjestelmä
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/prosessoritarvikkeet/nzxt-kraken-z63-nestejaahdytysjarjestelma/9021432
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.