Apple iPhone 13 Mini 5G 512GB, älypuhelin
Apple iPhone 13 Mini 5G 512GB, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 229 euroa. Katso myös muut Apple iPhone -puhelimet.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Apple iPhone 13 mini 5G 512GB - PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 1 229 € | 1 229 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple iPhone 13 mini 5G 512GB - PRODUCT(RED)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 1 229 € | 1 229 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple iPhone 13 mini 5G 512GB - VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 1 229 € | 1 229 € | Katso tuotetta ▸ |
1 229 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 229 €
1 229 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 229 €
1 229 €
Apple iPhone 13 Mini 5G 512GB, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Apple |
Valmistajan tuotesivu | https://www.apple.com/fi/iphone-13/ |
Mitat | |
Pituus | 131,5 mm |
Leveys | 64,2 mm |
Paksuus | 7,7 mm |
Paino | 141 g |
Akku | |
Akkukesto | 2 438 mAh |
Tyyppi | Li-Ion, non-removable (9.34 Wh) |
Liitettävyys | |
WLAN | v. Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
Bluetooth | v. 5.0, A2DP, LE |
3G | On |
USB | On |
4G | On |
5G | On |
Muistikortti | Ei muistikorttipaikkaa |
Ohjelma | Apple GPU (4-core graphics) |
Prosessori | Apple A15 Bionic (5 nm) |
Toimintataajuudet | Hexa-core (2x3.22 GHz + 4xX.X GHz) |
Sähköposti | On |
Kamera | |
Tarkkuus | 12 Mpx |
Lisätieto | Kaksoiskamera: 12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.7µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12 MP, f/2.4, 120˚, 13mm (ultrawide) |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 2 340 px |
Koko | 5,4 tuumaa |
Kosketusnäyttö | On |
Lisätieto | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 800 nits (typ), 1200 nits (peak)Scratch-resistant ceramic glass, oleophobic coating Wide color gamut True-tone |
Salama | On |
Muisti | |
Kapasiteetti | 512 000 Mt |
Ram-muisti (Mt) | 4 000 |
Lisäkamera | Etukamera: 12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6" SL 3D, (depth/biometrics sensor) |
Videokuvan toisto | On |
Musiikkisoitin | On |
Hälytystoiminto | On |
Puhelinluettelo | On |
Taskulamppu | On |
Herätyskello | On |
Jäljitystoiminto | On |
Kaiutinpuhelin | On |
Kalenteri | On |
Lentotila | On |
Värinä | On |
Java | On |
GPS | A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
Laskin | On |
Muistiinpanot | On |
Lähiluku (NFC) | On |
SIM-kortti | |
Dual Sim | On |
Nano | On |
Videon tallennus | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to XXfps), stereo sound rec. |
Käyttöjärjestelmä | iOS 15 |
EAN-koodi | 0194252692875, 0194252692332, 0194252692608, 0194252693414, 0194252693148, 0194252868621, 0194252868591, 0194252868614, 0194252868607, 0194252868584, 0194252692417, 0194252692684, 0194252693223, 0194252693490, 0194252692950, 0194252687253, 0194252693025, 0194253121664, 0194253121732, 0194252692486, 0194253121602, 0194252693292, 0194252692752, 0194252693032, 0194253121824, 0194252692219, 0194252692318, 0194253121725 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 229 €
Keskihinta
1 229 €
Alin hinta
1 229 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.