Oppo A77 5G 4/128GB, älypuhelin
Oppo A77 5G 4/128GB, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OPPO A77 5G, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 99,00 € | 103,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OPPO A77 5G, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 99,00 € | 103,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oppo A77 5G. Musta. PuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 149,00 € | 152,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OPPO A77 5G -puhelin, 64/4 Gt, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 248,95 € | 248,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OPPO A77 5G -puhelin, 64/4 Gt, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
99,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 103,99 €
99,00 €
149,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 248,95 €
248,95 €
249,00 €
Oppo A77 5G 4/128GB, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Oppo |
Valmistajan tuotesivu | https://www.oppo.com/en/smartphones/series-a/a77-5g/specs/ |
Mitat | |
Pituus | 163,8 mm |
Leveys | 75,1 mm |
Paksuus | 7,99 mm |
Paino | 190 g |
Akku | |
Akkukesto | 5 000 mAh |
Tyyppi | LiPo non-removable |
Liitettävyys | |
GPRS | 802.11 ac/a/b/g/n/ |
WLAN | On |
Bluetooth | v. Bluetooth 5.3 |
3G | On |
4G | On |
5G | On |
Muistikortti | MicroSD |
Käyttöjärjestelmä | ColorOS 12.1 (Android 12) |
Prosessori | Mediatek MT6833P Dimensity 810 (6 nm) |
Viestityypit | SMS, MMS |
Sähköposti | On |
Kamera | 48 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 612 px |
Resoluutio (leveys) | 720 px |
Koko | 6,56 tuumaa |
Kosketusnäyttö | On |
Lisätieto | IPS LCD |
Salama | On |
Muisti | |
Kapasiteetti | 128 000 Mt |
Ram-muisti (Mt) | 4 000 |
Lisäkamera | 2MP syvyyskamera + 8MP Etukamera |
Videokuvan toisto | On |
Musiikkisoitin | On |
Radio (Fm) | On |
Puhelinluettelo | On |
Herätyskello | On |
Kaiutinpuhelin | On |
Kalenteri | On |
Lentotila | On |
Värinä | On |
GPS | GPS, A-GPS, BeiDou, GLONASS, GALILEO and QZSS |
Laskin | On |
Lähiluku (NFC) | On |
SIM-kortti | |
Dual Sim | On |
Nano | On |
Videon tallennus | 1080p@30fps |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
EAN-koodi | 6932169310666, 6932169310673 |
Muistiinpanot | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
168,99 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.