Samsung Galaxy A13 5G 4/64GB, älypuhelin
Samsung Galaxy A13 5G 4/64GB, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 149,00 euroa. Katso myös muut Samsung-puhelimet.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Galaxy A13 5G, VaaleansininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 149,00 € | 153,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy A13 5G, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 149,00 € | 153,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy A13 5G, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 149,00 € | 153,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 153,99 €
149,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 153,99 €
149,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 153,99 €
149,00 €
Samsung Galaxy A13 5G 4/64GB, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Samsung |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samsung.com/fi/smartphones/galaxy-a/galaxy-a13-5g-white-64gb-sm-a136bzwueub/ |
Mitat | |
Pituus | 164,5 mm |
Leveys | 76,5 mm |
Paksuus | 8,8 mm |
Paino | 195 g |
Akku | |
Akkukesto | 5 000 mAh |
Tyyppi | LiPo non-removable |
Muistikortti | |
Tyyppi | microSD |
Muistikortin maksimikoko (Mt) | 1 000 000 |
Prosessori | Exynos 850 |
Kamera | 50 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 600 px |
Resoluutio (leveys) | 720 px |
Koko | 6,5 tuumaa |
Kosketusnäyttö | On |
Lisätieto | PLS LCD HD+ |
Värienmäärä | 16 000 000 väriä |
Salama | On |
Muisti | |
Kapasiteetti | 64 000 Mt |
Ram-muisti (Mt) | 4 000 |
Lisäkamera | 2MP makro + 2MP syvyyskamera + 5MP etukamera |
Videokuvan toisto | On |
Musiikkisoitin | 119 h |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. Bluetooth 5.0 |
3G | On |
4G | On |
WLAN | v. Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
USB | On |
5G | On |
Puhelinluettelo | On |
Herätyskello | On |
Kaiutinpuhelin | On |
Kalenteri | On |
Lentotila | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
Laskin | On |
Lähiluku (NFC) | On |
SIM-kortti | |
Dual Sim | On |
Nano | On |
Käyttöjärjestelmä | Android 11 |
Ohjelma | MediaTek MT6833 Dimensity 700 (7 nm) |
Viestityypit | SMS, MMS |
Sähköposti | On |
Videon tallennus | FHD (1920 x 1080) @30fps |
EAN-koodi | 8806094387247, 8806094387209, 8806094387193, 8806094388251, 8806094387216, 8806094387230, 8806094387292, 8806094387261, 8806094387322, 8806094825343, 8806094387308, 8806094387254, 8806094387278 |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
149,00 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.