Ulefone Power Armor X11 Pro 4G 4/64GB, älypuhelin
Ulefone Power Armor X11 Pro 4G 4/64GB, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ulefone Power Armor X11 Pro 4/64GB älypuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ulefone Power Armor X11 Pro -puhelin, 64/4 Gt, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ulefone Power Armor X11 ProNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 229,00 € | 233,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
229,00 €
Ulefone Power Armor X11 Pro 4G 4/64GB, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ulefone |
Mitat | |
Pituus | 158,2 mm |
Leveys | 76,7 mm |
Paksuus | 14,6 mm |
Paino | 256 g |
Akku | 8 150 mAh |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. Bluetooth 5.1 |
WLAN | v. WiFi 802.11 a//b/g/n/ac |
3G | On |
USB | On |
4G | On |
Käyttöjärjestelmä | Android 12 |
Prosessori | Mediatek Helio A60 |
Sähköposti | On |
Kamera | 16 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 400 px |
Resoluutio (leveys) | 720 px |
Koko | 5,45 tuumaa |
Kosketusnäyttö | On |
Lisätieto | IPS HD+ |
Salama | On |
Muisti | |
Kapasiteetti | 64 000 Mt |
Ram-muisti (Mt) | 4 000 |
Lisäkamera | 2MP syvyyskamera + 5MP etukamera |
Videokuvan toisto | On |
Musiikkisoitin | On |
Puhelinluettelo | On |
Herätyskello | On |
Kaiutinpuhelin | On |
Kalenteri | On |
Lentotila | On |
GPS | GPS, GLONASS, Galileo |
Laskin | On |
SIM-kortti | |
Dual Sim | On |
Nano | On |
Videon tallennus | 1080p30fps |
EAN-koodi | 6937748735014 |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
189,33 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.