Redmi 9A 4G 2/32GB, älypuhelin
Redmi 9A 4G 2/32GB, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 77,68 euroa. Katso myös muut Xiaomi-puhelimet.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ä„lypuhelin Xiaomi Redmi 9A 32GB SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 77,68 € | 82,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Redmi 9A 4G 32GB/2GB - Granite HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 78,43 € | 85,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
XIAOMI REDMI 9A 2/32Gb GRANITE GRAYNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
XIAOMI REDMI 9A 2/32Gb AURORA GREENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika yhteyttä
Hinta toimituskuluineen 82,58 €
77,68 €
78,43 €
119,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 123,90 €
119,00 €
Redmi 9A 4G 2/32GB, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi.com/global/redmi-9a/ |
Mitat | |
Pituus | 164,9 mm |
Leveys | 77 mm |
Paksuus | 9 mm |
Paino | 194 g |
Akku | |
Akkukesto | 5 000 mAh |
Tyyppi | Li-Po |
Liitettävyys | |
WLAN | v. 802.11 b/g/n |
Bluetooth | v. 5.0 |
3G | On |
DNLA | On |
EDGE | On |
GPRS | On |
USB | On |
4G | On |
Muistikortti | microSDXC |
Käyttöjärjestelmä | Android 10.0 |
Ohjelma | MIUI 12 |
Prosessori | Linkki |
Toimintataajuudet | 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 4G bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 LTE |
Viestityypit | SMS/MMS |
Sähköposti | On |
Kamera | 13 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 600 px |
Resoluutio (leveys) | 720 px |
Koko | 6,53 tuumaa |
Värienmäärä | 16 777 216 väriä |
Kosketusnäyttö | On |
Lisätieto | IPS LCD |
Salama | On |
Muisti | |
Kapasiteetti | 32 000 Mt |
Ram-muisti (Mt) | 2 000 |
Lisäkamera | 5 MP etukamera |
Videokuvan toisto | On |
Musiikkisoitin | On |
Hälytystoiminto | On |
Puhelinluettelo | On |
Taskulamppu | On |
Herätyskello | On |
Jäljitystoiminto | On |
Kaiutinpuhelin | On |
Kalenteri | On |
Lentotila | On |
Värinä | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
GPS | A-GPS |
Laskin | On |
Muistiinpanot | On |
Lähiluku (NFC) | On |
SIM-kortti | Dual Sim |
Videon tallennus | |
Videon tarkkuus | 1080P@30fps |
Videon laatu | Full HD |
EAN-koodi | 6941059648468, 6941059648451, 6941059648475, 6941059648413, 6941059648406, 6934177783883, 6934177766862, 6934177760051, 6934177760075, 2517012213277 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
98,53 €
Alin hinta
77,68 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.