Kokoontaitettavat terassituolit, 2 kpl
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kokoontaitettavat terassituolit, 2 kpl
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 8 kpl 47x63x90 cm täysi tiikki
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 8 kpl 47x62x90 cm täysi tiikki
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 6 kpl 47x62x90 cm täysi tiikki
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 4 kpl teräs/täysi akaasiapuu
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Puutarhakalusteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Kokoontaitettavat terassituolit, 2 kpl
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 8 kpl 47x63x90 cm täysi tiikki
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 8 kpl 47x62x90 cm täysi tiikki
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 6 kpl 47x62x90 cm täysi tiikki
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 4 kpl teräs/täysi akaasiapuu
-
vidaXL Kokoontaitettavat rantatuolit 2 kpl turkoosi kangas
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 2 kpl 47x47x89 cm täysi tiikki
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 2 kpl 47x61x90 cm täysi tiikki
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 2 kpl 61x67x90 cm täysi tiikki
-
Hillerstorp Krögaren Kokoontaitettavat Tuolit 2-pakkaus - Puutarhatuolit Galvanoitu Teräs Valkoinen - 1021201017
-
vidaXL Kokoontaitettavat baarituolit 2 kpl HDPE ja teräs valkoinen
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 8 kpl täysi eukalyptuspuu
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 2 kpl täysi eukalyptuspuu
-
vidaXL Kokoontaitettavat aurinkotuolit 2 kpl harmaanruskea textilene
-
vidaXL Kokoontaitettavat aurinkotuolit 2 kpl kerma textilene
-
vidaXL Kokoontaitettavat aurinkotuolit 2 kpl harmaa
-
vidaXL Kokoontaitettavat aurinkotuolit pyörillä 2 kpl tiikki/textilene
-
vidaXL Kokoontaitettavat puutarhatuolit 8 kpl täysi akaasiapuu
Katsotuimmat Puutarhakalusteet
-
alk. 100 €
Kaksinkertainen riippumatto La Siesta Brisa, setri
-
alk. 30 €
Baden-Baden, aurinkotuolin pehmuste
-
alk. 709 €
Puutarharyhmä LEIPZIG Pöytä, sohva ja 2 tuolia, teräsrunko, polysterikangas, tummanharmaa
-
alk. 13 €
Kiinnitysköysi riipputuoliin
-
alk. 101 €
vidaXL Sisäänvedettävä terassin sivumarkiisi 160x500 cm kerma
-
alk. 299 €
4LCollection 4Living riipputuoli Tokyo harmaa
-
alk. 79 €
Home4you Mr. Big, säkkituoli
-
alk. 109 €
Ticket to the Moon Honeymoon Hammock, riippumatto
-
alk. 89 €
Hämähäkkikeinu 100 cm 200 kg
-
alk. 94 €
Puutarhatuoli, puinen
-
alk. 112 €
vidaXL puinen lepotuoli ja ottomaani, puuta
-
alk. 199 €
Riippukeinu telineessä + hyttysverkko
-
alk. 3777 €
Grythyttan Stä¥lmöbler Grythyttan ruokailuryhmä ä¸100 cm - tiikki
-
alk. 88 €
Aurinkovarjo, jossa kampi, halkaisija 3 m
-
alk. 112 €
Aurinkovarjo, jossa kampi ja aurinkokenno, kallistettava, halkaisija 3 m
-
alk. 152 €
Riippuva aurinkovarjo, halkaisija 3 m
-
alk. 312 €
SANDHAMN pöytä Ø 100 cm, Puutarhakalusteet
-
alk. 216 €
Tuoli Hanzel. 2/pakk.
Kokoontaitettavat terassituolit, 2 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4062444018962 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 100 €
Kaksinkertainen riippumatto La Siesta Brisa, setri
-
alk. 30 €
Baden-Baden, aurinkotuolin pehmuste
-
alk. 709 €
Puutarharyhmä LEIPZIG Pöytä, sohva ja 2 tuolia, teräsrunko, polysterikangas, tummanharmaa
-
alk. 13 €
Kiinnitysköysi riipputuoliin
-
alk. 101 €
vidaXL Sisäänvedettävä terassin sivumarkiisi 160x500 cm kerma
-
alk. 299 €
4LCollection 4Living riipputuoli Tokyo harmaa
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/puutarhakalusteet/kokoontaitettavat-terassituolit-2-kpl/9639975
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.