Gardena AquaZoom L (18714-20), keinusadetin
Gardena AquaZoom L (18714-20), keinusadetin osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 47,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena AquaZoom LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 47,59 € | 54,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena AquaZoom L SadetinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 60,10 € | 62,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena - Oscillating Sprinkler AquaZoom L 350/2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 63,00 € | 63,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Aquazoom L keinusadetinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
64,90 € | 69,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kastelujärjestelmä Gardena Aquazoom L; 28-350 m2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 66,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Keinusadetin AquaZoom LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 67,00 € | 67,00 € | Katso tuotetta ▸ |
47,59 €
60,10 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,00 €
63,00 €
64,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,90 €
66,00 €
67,00 €
Gardena AquaZoom L (18714-20), keinusadetin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/kastelu/sadettimet/keinusadetin-aquazoom-l/967976801/ |
EAN-koodi | 4078500048118 |
Hintakehitys
Korkein hinta
67,00 €
Keskihinta
61,43 €
Alin hinta
47,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.