Gardena P4A AL 1830 CV (14901-20) 18V 2,5Ah, ruohonleikkurin pikalaturi
Gardena P4A AL 1830 CV (14901-20) 18V 2,5Ah, ruohonleikkurin pikalaturi osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 42,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena AL 1830 CV -pikalaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 42,99 € | 47,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena P4A AL 1830 CV pikalaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,00 € | 53,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena AL 1830 CV LaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 50,90 € | 52,89 € | Katso tuotetta ▸ |
42,99 €
49,00 €
50,90 €
Gardena P4A AL 1830 CV (14901-20) 18V 2,5Ah, ruohonleikkurin pikalaturi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/nurmikonhoito/trimmerit/pikalaturi-p4a-al-1830-cv/970508301/ |
Akun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 4078500054386 |
Hintakehitys
Korkein hinta
50,90 €
Keskihinta
47,63 €
Alin hinta
42,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.