Gardena Pressure Sprayer 5 L Plus (11138-20), paineruisku
Gardena Pressure Sprayer 5 L Plus (11138-20), paineruisku osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 50,75 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Paineruisku Plus 5 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 50,75 € | 57,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Plus Paineruisku 5 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 52,80 € | 54,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Paineruisku Gardena 11138-20; 5 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 68,00 € | 75,90 € | Katso tuotetta ▸ |
50,75 €
52,80 €
68,00 €
Gardena Pressure Sprayer 5 L Plus (11138-20), paineruisku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/maapera/paineruiskut/paineruisku-plus-5-l/970477301/ |
EAN-koodi | 4078500052467 |
Hintakehitys
Korkein hinta
68,00 €
Keskihinta
57,18 €
Alin hinta
50,75 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.