- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Pyykinpesukoneet
- ›Bosch WTH85VS8SN Serie 4, kuivausrumpu
Bosch WTH85VS8SN Serie 4, kuivausrumpu
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bosch WNA144B0SN Serie 6, pyykinpesukone
Bosch WGG254ZESN Series 6, pyykinpesukone
Bosch WDU8H542SN, pyykinpesukone
Bosch WNA134L0SN, pyykinpesukone
Bosch WNA134B0SN Serie 4, pyykinpesukone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pyykinpesukoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Pyykinpesukoneet
-
alk. 299 €
Electrolux EW2F3048R9 TimeCare 500, pyykinpesukone
-
alk. 519 €
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
-
alk. 499 €
Electrolux EW6S5438G6, pyykinpesukone
-
alk. 499 €
LG F4Y5VRP6WY, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 799 €
AEG L8TFI735E2 8000 ÖKOMIX, pyykinpesukone
-
alk. 999 €
LG FV90VNS2QE, pyykinpesukone
-
alk. 549 €
Upo PI916AS, pyykinpesukone
-
alk. 1349 €
Siemens iQ500 WG44G2FLDN, pyykinpesukone
-
alk. 357 €
Electrolux PerfectCare 600 EW6S5404E1, pyykinpesukone
-
alk. 449 €
Upo PI814AS, pyykinpesukone
-
alk. 700 €
AEG L7WBE846G, pyykinpesukone
-
alk. 199 €
Lykke Pro 2000, kuivaava pulsaattoripesukone
-
alk. 699 €
AEG 7000 ProSteam LWR722O84G, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 1197 €
AEG 7000 ProSteam LWR734B16P, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 349 €
Indesit MTWSE61294WKEE, pyykinpesukone
-
alk. 449 €
Whirlpool TDLR 6251BS FN, pyykinpesukone
-
alk. 600 €
LG F2Y5FYP6W, pyykinpesukone
-
alk. 459 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
Kuivauskaapit ja kuivausrummut -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 829 €
Bosch WQG245ABSN, kuivausrumpu
-
alk. 471 €
Beko B3T42242, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Bosch WTH85VE6SN Serie 4, kuivausrumpu
-
alk. 999 €
Electrolux EW7H558E2, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Whirlpool FFT M22 9X2B EE, kuivausrumpu
-
alk. 3500 €
Miele Professional PDR 507 HP, kuivausrumpu
-
alk. 800 €
Gorenje DNE82/GN, kuivausrumpu
-
alk. 573 €
Candy RO4H7A1TEX-S, kuivausrumpu
-
alk. 574 €
Candy CR4 H7A1DE-S, kuivausrumpu
-
alk. 484 €
Beko B3T67230, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Upo T92, kuivausrumpu
-
alk. 599 €
LG P0AOTR1W9, kuivausrumpu
-
alk. 575 €
Whirlpool AWZ9HPS, kuivausrumpu
-
alk. 850 €
AEG 8000 AbsoluteCare TR833A84E, kuivausrumpu
-
alk. 999 €
Miele TEC675WP 125 Edition, kuivausrumpu
-
alk. 841 €
Whirlpool AWZ 9HPS/PRO, kuivausrumpu
-
alk. 1449 €
Whirlpool AWZ 8HPS/PRO, kuivausrumpu
-
alk. 399 €
Gram DDC 60081, kuivausrumpu
Bosch WTH85VS8SN Serie 4, kuivausrumpu
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005252398 |
Valmistaja | Bosch |
Edestätäytettävä | On - |
Kapasiteetti | 8 kg |
Energialuokka | A++ EU |
Pesutulos | A EU |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 84 cm |
Syvyys | 60 cm |
Paino | 48 kg |
Tekstinäyttö | On |
Ajastin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Energiansäästö-ohjelma | On |
Elektroninen ohjelmavalitsin | On |
Esipesu | On |
Hienopesu-ohjelma | On |
Käsinpesuohjelma | On |
Lyhytohjelma | On |
Ohjelmavaiheen näyttö | On |
Pikaohjelma | On |
Rypistymisenesto-ohjelma | On |
Sekoitettuohjelma | On |
Silkkiohjelma | On |
Symbolinäyttö | On |
Säädettävät jalat | On |
Tahranpoisto-ohjelma | On |
Tehohuuhtelu | On |
Vaahdontunnistus | On |
Villaohjelma | On |
Ylimääräinen huuhtelu | On |
Ylivuotosuoja | On |
Äänenvoimakkuus | 65 db |
Takuu | 2 vuotta |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 299 €
Electrolux EW2F3048R9 TimeCare 500, pyykinpesukone
-
alk. 519 €
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
-
alk. 499 €
Electrolux EW6S5438G6, pyykinpesukone
-
alk. 499 €
LG F4Y5VRP6WY, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 799 €
AEG L8TFI735E2 8000 ÖKOMIX, pyykinpesukone
-
alk. 999 €
LG FV90VNS2QE, pyykinpesukone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pyykinpesukoneet/bosch-wth85vs8sn-serie-4-kuivausrumpu/9346609
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.