- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Pyykinpesukoneet
- ›Electrolux EW6T5227F5, pyykinpesukone
Electrolux EW6T5227F5, pyykinpesukone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Electrolux EW7W3945LE, kuivaava pyykinpesukone
Electrolux EW6S6647C8 PerfectCare 600 Slim, pyykinpesukone
Electrolux EW6F5348F6 PerfectCare 600 Slim, pyykinpesukone
Electrolux 600 SensiCare EW6F4349P2, pyykinpesukone
Electrolux 600 SensiCare EW6T4226F4, pyykinpesukone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pyykinpesukoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Electrolux EW7W3945LE, kuivaava pyykinpesukone
-
Electrolux EW6S6647C8 PerfectCare 600 Slim, pyykinpesukone
-
Electrolux EW6F5348F6 PerfectCare 600 Slim, pyykinpesukone
-
Electrolux 600 SensiCare EW6F4349P2, pyykinpesukone
-
Electrolux 600 SensiCare EW6T4226F4, pyykinpesukone
-
Electrolux 800 UltraCare Autodose YF7W8669Q8, pyykinpesukone
-
Electrolux 700 SteamCare YF6W7449R8, pyykinpesukone
-
Electrolux 600 SensiCare EW6T4326D5, pyykinpesukone
-
Electrolux 600 SensiCare EW6T5327G5, pyykinpesukone
-
Electrolux 700 SteamCare EW7T6336G6, pyykinpesukone
-
Electrolux 700 SteamCare EW7T6237F9, pyykinpesukone
-
Electrolux 900 DelicateCare EW9W8862E9, kuivaava pyykinpesukone
Katsotuimmat Pyykinpesukoneet
-
alk. 299 €
Electrolux EW2F3048R9 TimeCare 500, pyykinpesukone
-
alk. 599 €
LG F4Y5VRP6WY, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 499 €
Electrolux EW6S5438G6, pyykinpesukone
-
alk. 799 €
AEG L8TFI735E2 8000 ÖKOMIX, pyykinpesukone
-
alk. 999 €
LG FV90VNS2QE, pyykinpesukone
-
alk. 569 €
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
-
alk. 1349 €
Siemens iQ500 WG44G2FLDN, pyykinpesukone
-
alk. 357 €
Electrolux PerfectCare 600 EW6S5404E1, pyykinpesukone
-
alk. 369 €
Upo PI714AS, pyykinpesukone
-
alk. 199 €
Lykke Pro 2000, kuivaava pulsaattoripesukone
-
alk. 699 €
AEG 7000 ProSteam LWR722O84G, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 1197 €
AEG 7000 ProSteam LWR734B16P, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 349 €
Indesit MTWSE61294WKEE, pyykinpesukone
-
alk. 449 €
Whirlpool TDLR 6251BS FN, pyykinpesukone
-
alk. 600 €
LG F2Y5FYP6W, pyykinpesukone
-
alk. 459 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
alk. 399 €
Upo PI814AS, pyykinpesukone
-
alk. 489 €
Electrolux EW6S5426E6 PerfectCare 600 Slim, pyykinpesukone
Kuivauskaapit ja kuivausrummut -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 829 €
Bosch WQG245ABSN, kuivausrumpu
-
alk. 471 €
Beko B3T42242, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Bosch WTH85VE6SN Serie 4, kuivausrumpu
-
alk. 999 €
Electrolux EW7H558E2, kuivausrumpu
-
alk. 599 €
LG RH80V5AV0N, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Whirlpool FFT M22 9X2B EE, kuivausrumpu
-
alk. 3500 €
Miele Professional PDR 507 HP, kuivausrumpu
-
alk. 800 €
Gorenje DNE82/GN, kuivausrumpu
-
alk. 573 €
Candy RO4H7A1TEX-S, kuivausrumpu
-
alk. 574 €
Candy CR4 H7A1DE-S, kuivausrumpu
-
alk. 484 €
Beko B3T67230, kuivausrumpu
-
alk. 549 €
Upo T92, kuivausrumpu
-
alk. 599 €
LG P0AOTR1W9, kuivausrumpu
-
alk. 575 €
Whirlpool AWZ9HPS, kuivausrumpu
-
alk. 850 €
AEG 8000 AbsoluteCare TR833A84E, kuivausrumpu
-
alk. 999 €
Miele TEC675WP 125 Edition, kuivausrumpu
-
alk. 841 €
Whirlpool AWZ 9HPS/PRO, kuivausrumpu
-
alk. 1449 €
Whirlpool AWZ 8HPS/PRO, kuivausrumpu
Electrolux EW6T5227F5, pyykinpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543796274 |
Valmistaja | Electrolux |
Päältätäytettävä | On |
Kapasiteetti | 7 kg |
Rummun tilavuus | 42 l |
Linkousnopeus | 1 200 rpm |
Energialuokka | E EU |
Mitat | |
Leveys | 40 cm |
Korkeus | 89 cm |
Syvyys | 60 cm |
Paino | 59 kg |
Tekstinäyttö | On |
Ajastin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Energiansäästö-ohjelma | On |
Elektroninen ohjelmavalitsin | On |
Esipesu | On |
Hienopesu-ohjelma | On |
Käsinpesuohjelma | On |
Lyhytohjelma | On |
Ohjelmavaiheen näyttö | On |
Pikaohjelma | On |
Rypistymisenesto-ohjelma | On |
Sekoitettuohjelma | On |
Symbolinäyttö | On |
Säädettävät jalat | On |
Tahranpoisto-ohjelma | On |
Tehohuuhtelu | On |
Vaahdontunnistus | On |
Villaohjelma | On |
Ylimääräinen huuhtelu | On |
Ylivuotosuoja | On |
Äänenvoimakkuus | 77 db |
Takuu | 2 vuotta |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 299 €
Electrolux EW2F3048R9 TimeCare 500, pyykinpesukone
-
alk. 599 €
LG F4Y5VRP6WY, kuivaava pyykinpesukone
-
alk. 499 €
Electrolux EW6S5438G6, pyykinpesukone
-
alk. 799 €
AEG L8TFI735E2 8000 ÖKOMIX, pyykinpesukone
-
alk. 999 €
LG FV90VNS2QE, pyykinpesukone
-
alk. 569 €
Hoover OW50-BP12307-S, pyykinpesukone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pyykinpesukoneet/electrolux-ew6t5227f5-pyykinpesukone/9828251
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.