Upo PI916AS, pyykinpesukone
Upo PI916AS, pyykinpesukone osastosta Pyykinpesukoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 500 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Upo pyykinpesukone PI916ASNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 500 € | 544 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Upo PI916AS -pyykinpesukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 500 € | 560 € | Katso tuotetta ▸ | ||
UPO PI916AS EDESTÄ TÄYTETTÄVÄ PESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 549 € | 594 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Upo edestä täytettävä pyykinpesukone 9 kg PI916AS valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 549 € | 618 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
500 €
549 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 618 €
549 €
Upo PI916AS, pyykinpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3838782562662 |
Valmistaja | Upo |
Edestätäytettävä | On - |
Tekstinäyttö | On |
Ajastin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Energiansäästö-ohjelma | On |
Elektroninen ohjelmavalitsin | On |
Esipesu | On |
Hienopesu-ohjelma | On |
Käsinpesuohjelma | On |
Lyhytohjelma | On |
Ohjelmavaiheen näyttö | On |
Pikaohjelma | On |
Rypistymisenesto-ohjelma | On |
Sekoitettuohjelma | On |
Silkkiohjelma | On |
Symbolinäyttö | On |
Säädettävät jalat | On |
Tahranpoisto-ohjelma | On |
Tehohuuhtelu | On |
Vaahdontunnistus | On |
Villaohjelma | On |
Ylimääräinen huuhtelu | On |
Ylivuotosuoja | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
549 €
Keskihinta
524 €
Alin hinta
500 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.