DeWalt DCR027 XR 18V 2x5,0Ah, työmaaradio
DeWalt DCR027 XR 18V 2x5,0Ah, työmaaradio osastosta Tarvikkeet ja lisävarusteet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 273,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCR027-QW radioNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 273,16 € | 283,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työmaaradio DeWalt DCR027Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 288,00 € | 288,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCR027-QW Radio sis. Bluetooth, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 359,10 € | 361,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DEWALT FLEXVOLT RADIO 18/54V FM/DAB+ BLUETOOTH DCR027Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 366,22 € | 376,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
273,16 €
288,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 361,09 €
359,10 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 376,21 €
366,22 €
DeWalt DCR027 XR 18V 2x5,0Ah, työmaaradio
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Ominaisuudet | |
USB | On |
Bluetooth | On |
Aux in | On |
Valmistajan tuotesivu | http://products.dewalt.co.uk/siteequipment/productdetails/catno/DCR027/ |
Viritin | |
FM | On |
DAB | On |
Mitat | |
Paino | 7,2 kg |
Korkeus | 310 mm |
Leveys | 460 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
366,22 €
Keskihinta
321,62 €
Alin hinta
273,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.