Dometic Cool-Ice CI 85 Coolbox 87l, stone
Dometic Cool-Ice CI 85 Coolbox 87l, stone osastosta Retkeilytarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 299,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dometic CI85 Cool-ICE kylmälaukku, 87 litraa, passiivinen jäähdytysNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 299,99 € | 306,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dometic Cool-Ice CI 85 cool boxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 341,81 € | 341,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dometic Cool-Ice kylmälaatikko DCI85Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 429,95 € | 434,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 20 päivää
Hinta toimituskuluineen 306,98 €
299,99 €
341,81 €
429,95 €
Dometic Cool-Ice CI 85 Coolbox 87l, stone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9331391007929, 9331391005260 |
Valmistaja | Dometic |
Hintakehitys
Korkein hinta
429,95 €
Keskihinta
357,25 €
Alin hinta
299,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.