Fjällräven Keb Eco-Shell Trousers, miesten housut
Tekniset kolmikerroksiset kuorihousut Eco-Shell-materiaalia. Huolellisesti suunniteltu mitoitus, pitkät vedenpitävät vetoketjut sivuissa, käsitaskut ja vyö.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fjällräven Keb Eco-Shell Trousers MensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 405,00 € | 405,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fjällräven Fjällräven Keb Eco Shell TrousersNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
459,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 405,00 €
405,00 €
459,00 €
Fjällräven Keb Eco-Shell Trousers, miesten housut
Ilmoita virheellisestä tiedostaTekniset kolmikerroksiset kuorihousut Eco-Shell-materiaalia. Huolellisesti suunniteltu mitoitus, pitkät vedenpitävät vetoketjut sivuissa, käsitaskut ja vyö.
Valmistaja | Fjällräven |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fjallraven.fi/keb-eco-shell-trousers |
Materiaali | 100% Polyester |
Hintakehitys
Korkein hinta
459,00 €
Keskihinta
432,00 €
Alin hinta
405,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.